Paylaş

Tik tok live nerede gözükmüyor çıkmıyor. Tik tok canlı yayın yapmak için Live bölümü sizde yoksa nedenine ilişkin detayları kontrol edeceğiz.

Sosyal medya alanında kısa süre içerisinde çok büyük bir yankı uyandıran tik tok uygulaması her geçen gün daha da popüler hale gelmektedir. Tamamen video paylaşılan uygulama da canlı yayın yapan kitle sayısı da fazladır. Daha öncesinde hazırlamış olduğumuz yazımız da tik tok canlı yayın nereden yapılacağını paylaşmıştık. İnstagram ve facebook uygulaması alanında da canlı yayın yapan kişi sayısı fazladır. Bizleri takip eden kitleyle iletişime daha rahat geçebilmemize imkan sağlamaktadır. Ama tik tok uygulamasını diğer uygulamalardan ayıran en temel özelliği ise farklılığıdır. Bir çok özelliği farklı olduğu için ve videolara ayrı bir boyut kazandırmasından ötürü sosyal medya uygulamaları içerisinde bir anda popüler hale gelmiştir. Tik tok canlı yayın yapmak isteyen kullanıcılar kendi hesaplarında live alanının olmadığını, bu alana nasıl giriş yapılacağını merak etmektedirler. Biz de bu işlemlerin nerede olduğunu ve neden live alanı olmadığını paylaşacağız.

Tik tok live nerede gözükmüyor çıkmıyor

Tik tok live nerede, tik tok live gözükmüyor, tik tok live bende yok, tik tok live benim hesabımda görünmüyor, tik tok live benim hesabımda çıkmıyor, tik tok hesabında canlı yayın nerede, tik tok canlı yayını yapacağım yeri bulamıyorum. Uygulama yeni olduğu için öyle hemen her şeyin nereden yapıldığı ne yazık ki bilinmemektedir. Bu yüzdende ister istemez bazı konularda sıkıştığınız için araştırma içerisine girmektesiniz. Katkıda bulunabilmek için de biz ayarlarımızı gerçekleştirdik.

Tik tok live bende yok

Facebook ve instagram gibi uygulamalarda herhangi bir takipçi sayısı bulundurmadan canlı yayın yapabilmek mümkündür. Ama tik tok uygulamasında böyle bir şey mümkün değil. Yani hesabınızda sizi takip eden kişi sayısı en az 1000 olmadan Live özelliği eklenmemektedir.

Tik tok live nerede gözükmüyor çıkmıyor, tik tok live bende yok, tik tok live nerede, tik tok live görünmüyor, tik tok live yok, tik tok live çıkmıyor

  • Bunun istenilmesindeki en büyük etken ise Tik tok sizin uygulama içerisinde daha fazla zaman geçirmenizi istemektedir.
  • Video içerikleri paylaşmanızı ve o içeriklere bağlı olarak takipçi sayınızı artırmanızı istemektedir.
  • Zaman içerisinde 1000 kişiye ulaştığında da Live alanını aktif ederek canlı yayın yapmanıza imkan sağlamaktadır.
  • Ama takipçi sayınız 1000 ve buna rağmen live gelmiyorsa bu durumda sorunu Buraya tıklayıp tik tok yetkililerine iletebilirsiniz.
  • İlgili yetkililer tarafından sorun kontrol edilerek live alanı gelecektir.

Tik tok live buna rağmen gözükmüyorsa uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek deneme sağlayabilirsiniz. Ama asıl neden 1000 takipçi sınırına ulaşmamanızdır. Buna ulaştığında otomatik olarak gelecektir.

Tik tok live nerede gözükmüyor çıkmıyor, tik tok live bende yok, tik tok live nerede, tik tok live görünmüyor, tik tok live yok, tik tok live çıkmıyor

7 YORUMLAR

  1. 1K yım ve yayın açabiliyorum ama yurtdışına çıktığımdan beri zirvediki şive kar görünmüyor yayın açabiliyorum neden olmuş olabilir acaba

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here