Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Tik tok kuralları ihlal ettiniz ve özelliği kullanamıyorsunuz uyarısını alıyorsanız eğer işleme koyacağınız aşamalardan bahsedeceğiz.

Kullanmakta olduğunuz tik tok uygulamasında istenmeyen bazı hatalarla karşılaşabilirsiniz. Son zamanlarda bakiye almak isteyen kullanıcılar Tik tok kuralları ihlal ettiniz ve özelliği kullanamıyorsunuz hatasıyla karşılaştıklarını dile getirmektedir. Meydana gelen bu hatanın ana nedeni daha öncesinde kural ihlali yapılmasından kaynaklanıyor.

  • Topluluk kurallarına en dikkat eden uygulamaların başında gelen Tik tokta kullanıcıların sürekli olarak bazı sorunlarla karşılaştığını söyleyebiliriz.
  • Kimi bakiye çekme işlemleri esnasında bu hatayı alırken kimi de videolarının artık izlenmediğini ya da paylaşılmadığını dile getirmektedir.
  • Nedenleri ise tamamen aldıkları kısıtlama ya da ihlalle alakalıdır. Yaşanan duruma çözüm sağlayabilmeniz için nelerin gerekli olduğuna beraber göz gezdireceğiz.

Tik tok kuralları ihlal ettiniz ve özelliği kullanamıyorsunuz

Tik tok kuralları ihlal ettiniz ve özelliği kullanamıyorsunuz 1

Tik tok kuralları ihlal ettiniz uyarısının gelme nedeni öncesinde yapmış olduğunuz paylaşımlarla alakalıdır. Paylaşımlarınızı gözden geçirerek nerede hata alınmış bunu kontrol etmeniz gerekmektedir. Nitekim paylaşımlarınızda da herhangi bir sıkıntı olmayabilir.

  • Nedeni her ne olursa olsun gelen şikayeti değerlendiren Tik tok bunlardan dolayı hesaplara kısıtlama getirebilmektedir.
  • Elbette ki siz topluluk kurallarına istinaden herhangi bir işlem yapmadıysanız bu duruma itiraz edebilirsiniz.
  • İtirazınızın sağlanabilmesi için hangi aşamaları kontrol etmeniz gerektiğine bakacağız.
  • İlk olarak https://www.tiktok.com/legal/report/transaction?lang=en adresine giriş işlemi sağlayın.
  • Bu alanda mail adresi bölümünüze mail bilgilerinizi, user name yazan yere uygulamada ki kullanıcı adınızı, Sorunun açıklaması kısmına da yaşanan sorunu ayrıntılarıyla birlikte yazıp göndermelisiniz.

Gönderdiğiniz bilgiler tik tok yöneticileri tarafından incelemeye alınacak ve bu inceleme sonucunda herhangi bir sorun kalmadan size bilgi döneceklerdir.

Tik tok şu anda özelliği kullanamıyorsunuz

Tik tok şu anda özelliği kullanamıyorsunuz yönündeki uyarınız için de yukarıdaki form üzerinden ilerleme sağlayabilirsiniz. Yapacağınız ayarlar neticesinde sorun kalmadan işlemlerinizi bitirmiş olacaksınız. Tik tok ile ilgili yaşanan sorunlarda genel itibariyle bu formun kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

Çünkü kural ihlali ya da aldığınız kısıtlamanın çözümü için farklı bir yöntem ne yazık ki bulunmamaktadır. Tik tok ile alakalı farklı konularda destek almak isterseniz bize bunu yorum alanından ulaştırmanız yeterlidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz