Paylaş

Tik tok kullanıcı adı değişmiyor pasif. Tik tok hesabında kullanıcı adı alanı aktif değilse bunun nedenini kontrol ederek çözüme kavuşturacağız.

Sosyal medya alanlarında kullandığımız kullanıcı adları bizim kimliğimiz niteliği taşımaktadır. Adımız soyadımıza en yakın ismi belirlemeniz halinde aramalarda daha rahat bir şekilde bulunmanıza öncelik verilmektedir. Belirlediğiniz ismi daha sonrasında değişmesini sağlayabiliyorsunuz. Gerçekteki isminize en yakın kullanıcı adını seçmenizde uygulamalar da sizlere yardımcı olmaktadır. Tik tok uygulaması ise yeni bir uygulama olmasından ötürü bir çok kullanıcı kesimi kullanıcı adını nasıl değiştireceğini bilememektedir. Hem kullanıcı bilgilerinizin değişikliği hem de kullanıcı adı kısmının neden dolayı pasif duruma düştüğüne ilişkin detayları haberimizde bulabileceksiniz. Tik tok video paylaşım merkezi olarak kullanıcı kitlesini her geçen gün daha da artırmaktadır. Uygulama da arkadaşlarınızın sizi bulabilmesi için size en yakın kullanıcı adını kullanmak istiyorsanız çözümü beraber inceleyeceğiz.

Tik tok kullanıcı adı değişmiyor pasif

Tik tok kullanıcı adı nereden değişir, tik tok kullanıcı ismimi değiştiremiyorum, tik tok kullanıcı adı değiştirme alanı pasif, tik tok kullanıcı adı kısmı çalışmıyor, tik tok kullanıcı adını değiştirmek istiyorum ama olmuyor, tik tok kullanıcı ismimin olduğu yere bir şey yazamıyorum. Tik tok uygulamasında kullanıcı adı bölümü pasif ve hiçbir şekilde değişme izin vermiyorsa nedeni zaten bu alanın hemen altında bulunmaktadır. Sadece dikkat etmediğiniz için sorun yaşıyorsunuzdur.

Tik tok kullanıcı adı bölümü çalışmıyor

Her uygulamanın kendine göre sınırlandırması ve özelliği bulunmaktadır. Tik tok ise kullanıcı adı değişikliğine aydan aya izin vermektedir. Yani bir kullanıcı adı değişikliği sonrasında ikinci değişikliğe 30 gün geçmeden izin vermemektedir.

Tik tok kullanıcı adı değişmiyor pasif, tik tok kullanıcı bölümü çalışmıyor, tik tok kullanıcı kısmı pasif, tik tok kullanıcı adı değişmiyor, tik tok kullanıcı alanına yazamıyorum, tik tok kullanıcı adı değiştirme

Uygulamayı merak edip farklı bir isimle giriş yapan kullanıcı kitlesi fazladır. Daha sonrasında isim değişikliğine gidilmektedir. Tekrar bir değişiklik yapmak istediğinizde kullanıcı adı alanında herhangi bir işlem yapamadığınızı göreceksiniz.

Bunun neden olduğu zaten hemen altta belirtilmiştir. 1 Kere değiştirildiğinde, 30 gün içerisinde değiştiremeyeceğinize dair bilgilendirmeyi sizlere sunmaktadır. O yüzden siz 30 gün süresi dolmadan kullanıcı adını değiştirmeye kalkarsanız kullanıcı adı alanında herhangi bir işlem sağlanamayacaktır.

Eğer 30 gün içinde hiç değişiklik olmamasına rağmen bu hatayı alıyorsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak tekrar deneme yapmanız da fayda bulunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here