Paylaş

Tik tok kod gelmiyor kodu alamıyorum. Tüm sosyal medya hesapların da alışıla gelmiş sorun tik tok uygulamasında da bulunuyor. Bunu çözmek için detaylar yazımızda.

İnstagram, facebook ya da twitter uygulamaların da da olduğu gibi Tik tok uygulamasında da hesap açma, hesap silme işlemlerinde kod gelmektedir. Gelen kod ise kayıtlı bulunan telefon numaranıza gönderilmektedir. Önceki yazılarımızı kontrol edecek olursanız kodun gitmemesine ilişkin ayar bilgilendirmeleri instagram, facebook ve twitter hesapları için hazırlamıştık. Tik tok kullanıcılarının ise bu konuda mağdur olduğunu fark ettik. Yeni çıkan bir uygulama olmasından ötürü bazı kullanıcılar işlemleri aşamasında sorunlarla karşı karşıya kalabiliyor. Örnek verecek olursak uygulamaya kayıt olmak isterseniz kod gönderimiyle kayıt olabilirsiniz. Hesap silme işlemlerini sağladığınız sırada yine aynı şekilde kod gönderimi yapılarak yapabiliyoruz. Buraya kadar herhangi bir sorun yok. Fakat beklenen kod gelmez ise bu durumda ne hesabınıza girebilirsiniz ne de hesabın silme işlemlerini sağlayabilirsiniz. Dolayısıyla kod gelmeme durumunun ne ile alakalı olduğu böyle bir hata sonrasında hangi çözüm yöntemlerini izlemeliyiz. Hepsinin genel bilgilendirmeleri yazıya aktarmış bulunuyoruz.

Tik tok kod gelmiyor kodu alamıyorum

Tik tok hesabını açarken kod gelmiyor, tik tok kod alma, tik tok kod alamıyorum, tik tok kod nerede, tik tok kodu nasıl alabilirim, tik tok telefon numarama kod gelmiyor, tik tok kodu nasıl bulabilirim, tik kod bulma. Tik tok hesaplarına kayıt işlemleri ve silme işlemleri aşamasında istenilen kodun  gelmemesi durumunda hesap içerisinde müdahaleler sağlanamamaktadır.

Tik tok kod alma

Tik tok’a üye olmak isteyen kullanıcılar bilirler. Uygulamaya giriş sağlayabilmeniz için telefon numarasına girilen kod üzerinden işlem sağlanması gereklidir. Bunun dışında ise hesabınızı silmek istediğiniz de de aynı şekilde kodun girilmesi gerektiğine dair uyarı almaktasınız.

Tik tok kod gelmiyor kodu alamıyorum, tik tok kod gelmiyor, kod alamıyorum, tik tok kod alma, tik tok kod nerede, tik tok kod alamıyorum

Kod alamadığınız süre içerisinde yapmanız gereken işlemlerden birisi telefon numarasının değişikliğine gidiyor olmalısınız. Hesaba erişim sağladıktan sonra sağ üst alanda var olan (…) çizgili alana tıklıyoruz. Ardından ”Hesabımı yönet” alanına girerek telefon numarası değişikliğini sağlayabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra sorunumuz ortadan kalkmış olacaktır.

Tik tok kod gelmiyor kodu alamıyorum, tik tok kod gelmiyor, kod alamıyorum, tik tok kod alma, tik tok kod nerede, tik tok kod alamıyorum

Eğer giriş aşaması sırasında kod gelmiyorsa bu durumda giriş yapmak için yardım al butonuna tıklıyoruz. Oraya tıkladığında gelen seçeneklerden birisini seçerek kodu alabilirsiniz.

Diyelim ki bahsedilen işlem aşamalarının hiç biri işinizi görmedi. O halde tik tok yetkililerine durumu iletmeniz gereklidir. Mail adresinize giriş işlemi sağlayarak feedback@tiktok.com mail adresine mail gönderebilirsiniz. Gönderilecek maile kodun gelmediğini bundan dolayı hesabı silinmediğini belirtebilirsiniz.

Tüm bu işlemler sonrasında sonuç gelmiyorsa o halde telefon GSM operatörünü arayarak kod alma noktasında sorun yaşayıp yaşamadığınızı belirtebilirsiniz. Tik tok kod gelmiyor kodu alamıyorum işlemleri için hala daha sorun yaşıyorsanız yorumda iletebilirsiniz.

Tik tok kod gelmiyor kodu alamıyorum, tik tok kod gelmiyor, kod alamıyorum, tik tok kod alma, tik tok kod nerede, tik tok kod alamıyorum Tik tok kod gelmiyor kodu alamıyorum, tik tok kod gelmiyor, kod alamıyorum, tik tok kod alma, tik tok kod nerede, tik tok kod alamıyorum Tik tok kod gelmiyor kodu alamıyorum, tik tok kod gelmiyor, kod alamıyorum, tik tok kod alma, tik tok kod nerede, tik tok kod alamıyorum Tik tok kod gelmiyor kodu alamıyorum, tik tok kod gelmiyor, kod alamıyorum, tik tok kod alma, tik tok kod nerede, tik tok kod alamıyorumTik tok kod gelmiyor kodu alamıyorum, tik tok kod gelmiyor, kod alamıyorum, tik tok kod alma, tik tok kod nerede, tik tok kod alamıyorum

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here