Paylaş

Tik tok kısıtlı modu devre dışı bırakma. Tik tok hesabında eskiden gelen videolar gelmemeye başladıysa kısıtlı modu kapatmanız gereklidir.

Genel olarak video paylaşım sağlanan uygulamalarda muhakkak kısıtlı mod fitresinin olduğunu görebilmek mümkündür. Nedeni ise şiddet içerikli görüntülerin çocuklarınızın izlenmesinin önüne geçmektir. Tik tok uygulamasında da bu alan yeni eklenmiştir. Çocuklarınızın güvenirliği için kısıtlı modu aktif hale getirmeniz halinde artık telefonlarımızda tik tok uygulamasını açarak çocuklarımıza gönül rahatlığı ile verebilirsiniz. Ancak bazı kullanıcılar kısıtlı modu aktif hale getirdiğinde beğendiği görsellerin artık karşısına çıkmadığını dile getirmektedir. Tek nedeni kısıtlı modun aktif durumda olmasıyla alakalıdır. Süre dilimi 30 gün olan kısıtlı modu bu süreyi beklemeden pasif duruma getirebiliyorsunuz. Yani belirlediğiniz şifreyi biliyorsanız tekrar ayarlar alanından kısıtlı mod bölümüne gelerek devre dışı bırakma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Eğer ayarları daha öncesinde siz aktif hale getirmediyseniz nasıl olduğuna birlikte bakarak çözümü getireceğiz.

Tik tok kısıtlı modu devre dışı bırakma

Tik tok çocuk profilini kapatma, tik tok kısıtlı modu kapalı konuma getirme, tik tok kısıtlı mod kapanmıyor, tik tok kısıtlı mod pasif nasıl olur, tik tok hesabımda kısıtlı modu kapatamıyorum, tik tok çocuk güvenliğini nereden kapatabilirim. Kısıtlı mod çocuklarınızın güvenirliği için oldukça önem arz eden bir özelliktir. Youtube alanında da bu profili aktif ederek çocuklarınızın şiddet içerikli bağlantılarının önüne geçebiliyorsunuz.

Tik tok çocuk profilini kapatamıyorum

Kısıtlı mod ayarlarının pasif konuma getirilebilmesi için uygulamanın içerisine girişinizi gerçekleştiriyorsunuz. Girişi yaptıktan sonra profil kısmına gelerek oradan da üst bölmede bulunan (…) üç çizgili alanımıza tıklayalım.

Tik tok kısıtlı modu devre dışı bırakma, tik tok kısıtlı modu devre dışı bırakma, tik tok kısıtlı mod kapatma, tik tok çocuk profilini kapatma, tik tok çocuk güvenliğini iptal etme, tik tok kısıtlı mod kapanmıyor

Ayarlar menüsüne ulaştığınızda orta alanda ‘’Dijital refah’’ bölümünün içerisine giriş yaptığınızda zaten karşınıza ‘’Kısıtlı mod’’ bölümü gelecektir. Kısıtlı mod yerine giriş yaptığınız da burada zaten kısıtlı mod açık olduğundan ötürü ‘’Kısıtlı modu devre dışı bırak’’ bölümüne tıklamanız halinde sizden şifre isteyecektir.

TAVSİYE YAZI: Tik tok bağlantıyı kopyalama nerede

Eğer bu alanı siz etkin hale getirmediyseniz telefonu alan kişiye ne koyduğunu sorarak öğrenebilirsiniz. Şayet siz belirlediyseniz bunun ayarlarını şifreyi girdikten sonra devre dışı bırakabileceksiniz. Tik tok ile ilgili farklı sormak istediklerinizi bize yorumdan iletmeniz yeterlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here