Paylaş

Tik tok kişisel hesaba geri dönme geçme. Tik tok hesabınızı pro hesabına geçirdikten sonra tekrar kişisel hesaba döndürmek istiyorsanız yapılması gerekenleri kontrol edeceğiz.

Tik tok sürekli güncelleme getirerek yeniliklerini tüm hızıyla hesaplara dahil etmektedir. Son olarak getirdiği yenilikler arasında pro hesabına geçiş işlemlerini hesaplara getirmiştir. Böylelikle kullanıcılar hesap içerisindeki etkileşimleri kolay şekilde görebilmektedir. Pro hesabına geçişinizle birlikte analiz alanı hesaplara eklenmektedir. Takipçiler, video görüntülemelerini ve buna bağlı işlemlerinizi günlük ve haftalık olarak görebiliyorsunuz. Hesapta ne kadar etkileşim olduğunu bu ayarlarla öğrenirken analiz alanını ve pro hesabını beğenmeyip kişisel hesabınıza da dönmek isteyebilirsiniz. Tik tok uygulamasında tekrar kişisel hesabınıza nasıl geri döneceğinizi birlikte incelemesini sağlayacağız. Gerçekleştirilen ayarlarla birlikte hiçbir sorun yaşamadan pro hesabına geçirmiş olduğunuz hesabınızı tekrar kişisel hesaba döndürebilirsiniz. Takipçi kitlesi artan uygulamada ayarların nasıl olduğuna beraber bakacağız.

Tik tok kişisel hesaba geri dönme geçme

Tik tok kişisel hesaba dönmek istiyorum, tik tok pro hesabını iptal etme, tik tok pro hesabını istemiyorum, tik tok kişisel hesaba nasıl dönebilirim, tik tok kişisel hesaba geçmiyor, tik tok kişisel hesaba geçme nerede. Tik tok uygulaması içerisinde analizleri görebilmek için pro hesaba geçiş yaptıysanız ve tekrar normal hesaba dönmek istiyorsanız çözüm haberimizde bulunmaktadır.

Tik tok kişisel hesaba geçme

Tik tok uygulamasına girişimizi gerçekleştirerek Profil alanına geliyoruz. Kişisel hesaba tekrar dönebilmek adına üst alanda bulunan (…) çizgili bölmeye tıklıyoruz. Karşımıza gelen ekranda Hesabımı yönet yazısını göreceksiniz.

Tik tok kişisel hesaba geri dönme geçme, tik tok kişisel hesaba geçmiyor, tik tok kişisel hesap, tik tok kişisel hesaba dönmüyor, tik tok kişisel hesaba nasıl geçilir, tik tok tekrar kişisel hesaba dönme
  • İlgili alana girdikten sonra sayfanın en altında pro hesaba geçiş yaptığınızdan dolayı Kişisel hesaba geri dön şeklinde bir bildirim göreceksiniz.
  • Onun üzerine tıklamanızla beraber karşınıza gelen uyarıyı onaylamanız yeterlidir.
  • Yaptığımız ayarlarla birlikte hala daha pro hesabında takılı kaldıysa bununla alakalı olarak internet bağlantılarını gözden geçirmeniz gerekiyor.
  • Bağlantılar gözden geçirildikten sonra yeniden aynı işlemleri yapmanız durumunda kişisel hesaba geçiş işlemleri tamamlanacaktır.
  • Geçiş bittikten sonra ayarlar alanında bulunan analiz özelliği de kaybolacaktır. Tekrar geçiş işlemleri için aynı yerden ayarları tamamlayabilirsiniz.
Tik tok kişisel hesaba geri dönme geçme, tik tok kişisel hesaba geçmiyor, tik tok kişisel hesap, tik tok kişisel hesaba dönmüyor, tik tok kişisel hesaba nasıl geçilir, tik tok tekrar kişisel hesaba dönme

Tik tok kişisel hesaba geri dönme geçme ayarlarını yukarıda belirttiğimiz işlemlerle birlikte tamamlayabilirsiniz. Olur da sorun yaşarsanız bize bunu yorumdan bildirmeniz yeterlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here