Paylaş

Tik tok kişileri engelleyemiyorum engellenmiyor. Tik tok kullanıcıları için engelleme işlemlerini nasıl yapıldığını ve engel sırasında oluşan sıkıntıları gidermek için yazımızı hazırladık.

Hızlı bir şekilde büyüyen tik tok uygulamasında çekilen videolar oldukça ilgi çekmiş durumdadır. Kullanıcıların dikkatini üzerine çeken uygulamayı merak duyup indiren kişi sayısı da oldukça fazladır. Tik tok uygulamasını apple store ya da play store üzerinden ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Ücretsiz oluşundan dolayı herkes en azından paylaşılan video içerikleri merak ederek indirme işlemlerini sağlamaktadır. İndirildikten sonra uygulamanın içerisine giren kullanıcılar ise ard arda gelen videoların bitmemesi üzerine uygulama da kalmaya devam etmektedir. Dublaj yöntemiyle çekilen video içerikleri oldukça eğlenceli olduğu için uygulamadan öyle hemen kopmak çokta mümkün değildir. Sizler de videolarınızı çekip paylaşım sağladıkça gelen takipçi oranının ve beğeni oranının arttığını görebilirsiniz. Tabi bu alan üzerinde de bizleri rahatsız eden kişiler elbetteki olacaktır. Bu kişileri uygulama içerisinde barındırmamak için engelleme yöntemi ile görmemeyi sağlayabilirsiniz. Nasıl olduğuna ise hazırsanız birlikte bakabiliriz.

Tik tok kişileri engelleyemiyorum engellenmiyor

Tik tok birini nasıl engellerim, tik tok kişi engelleme, tik tok engelleme nerede, tik tok engelleyemiyorum, tik tok kişi engellenmiyor, tik tok engel sınırı var mı?, tik tok engel limiti bulunuyor mu, Tik tok hesabınıza giriş sağladıktan sonra sizi sürekli eden birileri varsa o kişileri hesap içinde engelleyebilirsiniz. Yapacağınız işlemlerle birlikte bu kişilerin artık size tik tok platformu üzerinden rahatsızlık vermesinin önüne geçebilirsiniz.

Tik tok engelleyemiyorum

Tik tok hesabı için de birinin engellemesini sağlayabilmeniz için öncelikle hesaba girişimizi sağlıyoruz. Sonrasında ise o kişinin profilini bulup ana profil ekranına geliyoruz. Profil ekranına geldiğiniz de sağ üst alanda var olan (…) çizgili butonuna tıklıyoruz.

tik tok engelleyemiyorum, tik tok engelleme, tik tok birini engelleme, tik tok engellenmiyor, tik tok engel sınırı

  • Buraya tıkladıktan sonra karşınıza gelen seçenekler içerisinde ”Engelle” butonu göreceksiniz.
  • Engelle butonuna tıkladığınız da karşınıza ”Engelle? Kullanıcı tik tok’taki bilgilerinizi göremeyecektir.” Yazısı sonrasında ”Onayla” demeniz halinde kişinin engelleme işlemlerini tamamlamış olacaksınız.
  • Siz engellediniz hala daha sizi rahatsız ediyorsa bu durumda engel sırasında internetiniz gitmiş olabilir. Tekrar denemeniz de fayda bulunuyor.
  • Onun dışında hala daha sorun varsa uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlamanız sonucunda sorununuz giderilecektir.

tik tok engelleyemiyorum, tik tok engelleme, tik tok birini engelleme, tik tok engellenmiyor, tik tok engel sınırı

Tik tok kişileri engelleyemiyorum engellenmiyor diyenlere özel hazırlanan yazı içeriğimiz de tüm bilinmeyenleri sizler için sunmuş bulunuyoruz. Anlamadığınız yerleri bizlerle yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here