Paylaş

Tik tok kendiliğinden kapanıyor dışarı atıyor. Uygulamanız kendiliğinden kapanmasın atmasın istiyorsanız hangi yolları izlemeniz gerektiğini anlatacağız.

Son dönemlerin en popüler sosyal medya uygulamalarından birisi olan Tik tok uygulamasını eminim sizde kullanıyorsunuzdur. Uygulama kitlesini tüm hızıyla arttırmaya devam ederken hatalarda baş göstermeye başladı. Tik tok hesabınız kendiliğinden kapanıyor ya da sizi atıyorsa buna dur demeniz için nelerin gerekli olduğunu inceleyeceğiz.

Kendiliğinden kapanma sorunları sadece tik tok uygulamanız da değil diğer tüm uygulamalarınızda karşılaşacağınız problemlerden birisidir. Tik tok uygulamanıza giriş yaptıktan sonra uygulamanız sürekli kendini kapatıyorsa bu durum hayli canınızı sıkabilir.

Canınızı böyle durumlarda sıksanız bile telefonunuza zarar vermemelisiniz. Anlık sinirden dolayı pişman olacağınız hatalardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Tik tok hesabınızın kendiliğinden kapanmasının bir çok nedeni bulunmaktadır. Bu nedenlerin neler olduğunu gözden geçirmelisiniz.

Tik tok kendiliğinden kapanıyor dışarı atıyor

Nedenleri bulduğunuzda ise sorun zaten kısa bir süre içerisinde hal olacaktır. Tik tok uygulamanızı internet olmadan kullanamazsınız. Dolayısıyla böyle sorun ile ilgili de ilk kontrol etmeniz gereken internet bağlantısıdır. İnternet bağlantılarınızı kontrol ettiğiniz de bir sorun yoksa bu durumda cihazınız ya da uygulamanız ile ilgili bir problem yaşıyor olabilirsiniz.

Tik tok kendiliğinden kapanmasın

Tüm ihtimalleri göz önünde bulundurmalısınız. Tik tok hesabınızda gezinti sağladığınız sırada sizi dışarı atıyorsa bu durumda arka planda çalışan uygulamalarınızı kapatın. Eğer uygulamanıza giriş bilgilerinizi biliyorsanız uygulamanızı telefonunuzdan kaldırıp yeniden yükleyin.

tik tok kendiliğinden kapanmasın

Kaldırıp yeniden yüklediğinizde uygulamanız güncel değil ise yaptığınız bu işlemle birlikte en güncel sürümünü telefonunuza yüklemiş olacaksınız. Probleminizin giderilmemesi halinde farklı bir cihazdan tik tok hesabınıza giriş yapın. Aynı sorunu o cihazda yaşanıp yaşamadığını kontrol edin.

Android işletim sistemli bir telefonunuzda bu sorunu yaşıyorsanız eğer sırasıyla; ‘’Ayarlar>Uygulamalar>Tik tok>Verileri temizle ve Ön belleği sil’’ seçeneğine dokunun. Ayarları yaptığınızda sorununuzu giderildiğini göreceksiniz.

Tik tok kendiliğinden kapanıyor dışarı atıyor

Yine olmaz ise sorun bildirisi yapmalısınız. Tik tok yetkililerine sorunu ayrıntılı bir şekilde bildirebilirsiniz. Tik tok kendiliğinden kapanıyor dışarı atıyor probleminiz için izleyeceğiniz çözüm yollarını ele aldık. Bunun dışında eklemek istediklerinizi bizlere yorumdan bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here