Paylaş

Tik tok kapatınca videolar silinir mi. Açmış olduğunuz hesabı kapattıktan sonra videoların silinip silinmediğine yönelik bilgileri kaleme almış bulunuyoruz.

Videoların yeni merkezi haline gelen tik tok uygulamasını ülkemizde neredeyse herkes telefonlarına indirmiş durumdadır. Uygulamaya dahil olan kullanıcıların çoğu daha sonrasında silmek istediğinde silme işlemlerini de sorunsuz şekilde sağlayabilmektedir. Ama silmeden önce elbette merak edilen sorularda olmaktadır. Yapılan video paylaşımlarının hesabı kapattıktan sonra silinip silinmediğidir. Yani siz hesabınızı sildikten sonra hesapta yaptığınız paylaşımlarında komple silinmesini istiyor olabilirsiniz. Normalde instagram, twitter, facebook ve diğer sosyal medya uygulamalarında kapatılan hesaba dair hiçbir bilgi kalmamaktadır. Tik tok uygulaması içinde aynı işlemin geçerli olup olmadığının incelemesini sağlamış bulunuyoruz. Normal şartlarda hesabınızı sildikten sonra hesabınızda yapılan paylaşımların tamamı silinmektedir. Ama çoğu kullanıcı hesabı kapattım derken hesaptan çıkış yaptım anlamında bilgi verdiği için böyle durumlarda videoların silinmeyeceğini bilmenizde fayda var. Peki nasıl bir yol izlemelisiniz çözümü yazı içerisinde bulunmaktadır.

Tik tok kapatınca videolar silinir mi

Tik tok kapattım videolar silinmedi, tik tok kapanınca videolar gider mi, tik tok hesaba erişemiyor videolarım silinmiyor, tik tok silersem videolar silinir mi, tik tok sildiğimde videolarda siliniyor mu, tik tok kapanırsa videolar silinir mi. Sorularının yanıtı aslında oldukça net ve basittir. Sadece tik tok uygulaması için değil tüm sosyal medya uygulamaları için geçerli olan işlemdir. Hesap silindiğinde komple bilgilerin tamamı da silinecektir.

Tik tok kapattım videolar silinmedi

Ancak burada sorulmak istenen soru ise hesap açıldıktan sonra bu hesapta yapılan paylaşımlar neticesinde ilerleyen zamanlarda hesaba erişim sağlanmadığında videoların silinip silinmediğidir. Yapılan video paylaşımlarının silinmeyeceğini belirtmemizde fayda var. Yani siz hesaptan çıkış yaparken bunları hesabınızdan kaldırmadığınız için paylaşımlar aynı şekilde yerinde duracaktır.

Tik tok kapatınca videolar silinir mi, tik tok silersem videolar silinir mi, tik tok kapanınca videolar gider mi, tik tok sildim videolar duruyor, tik tok kapattım videolar silinmiyor, tik tok kapattığımda videolar silinir mi
  • Tik tok hesabınıza erişim yapamıyorsanız bu durumda yeni bir hesap açarak bu hesabın fake bir hesap olduğunu tik tok yetkililerine iletebilirsiniz.
  • Bunun dışında sahte hesap olarak bilgilendirme vermeniz durumunda en az 20-25 arkadaşınıza da şikayet etmesini isteyebilirsiniz.
  • Bunun dışında tik tok yetkilileriyle iletişime geçerek hesabın size ait olduğunu ancak giriş yapamadığınızdan ötürü kapamaya gidilmesini istiyorum diye bilgi verebilirsiniz.
  • Onun dışında ise hesaba erişim yapmış olduğunuz şifreyi bularak girişinizi gerçekleştirmeniz gerecektir.
Tik tok kapatınca videolar silinir mi, tik tok silersem videolar silinir mi, tik tok kapanınca videolar gider mi, tik tok sildim videolar duruyor, tik tok kapattım videolar silinmiyor, tik tok kapattığımda videolar silinir mi

Yani hesabı siz kendi isteğiniz ile sildiğinizde videolarda beraberinde silinmektedir. Ama siz hesabı silmeden, videoları silmeden hesaptan çıkış yapıp kapatarak daha sonrasında bu videoların kendiliğinden silinmesini istiyorsanız böyle bir durumun olmayacağını belirtmekte fayda var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here