Paylaş

Tik tok istemediğim videolar gelmesin. Tik tok karşınıza gelen videolarda beğenmedikleriniz tekrar çıkmasın istiyorsanız çözümü haberimizde.

Akıllı telefonların vazgeçilmez uygulamalarından birisi olan tik tok hesaplarında sadece video paylaşımın yapılması uygulamayı popüler hale getirdi. Yayınlanan videolara farklı bir boyut kazandıran platformda video içerikleri haricinde özellikleri ön plandadır. Düet, dublaj, gif haline çevirme gibi var olan özellikler uygulamayı vazgeçilmez yapıyor. Tabi bir de videoların karşınıza çıkmış olduğu bir alan bulunmaktadır. Uçsuz bucaksız bir alan olan bu kısımda videoların ardı arkası gelmemektedir. Ama bazen aşağıya doğru kaydırdığınız da istemediğiniz videolar karşınıza gelebiliyor. Uygulamayı yeni kullanan kişiler bu videoların hep geleceğini sanıyor olsa da aslında karşınıza çıkan videoları kendiniz belirliyorsunuz. Tik tok istemediğiniz videolar karşınıza çıkmasın istiyorsanız ‘’İlgilenmiyorum’’ seçeneğini seçmeniz mantıklı olacaktır. Zaten siz bu seçeneği seçtiğiniz de tik tok otomatik olarak buna benzer videolar daha az şekilde gösterilecektir. Ama bunun nasıl olduğunun bilinmediği için ayarları birlikte kontrol edeceğiz.

Tik tok istemediğim videolar gelmesin

Tik tok farklı videolar çıkıyor, tik tok istemediğim videolar gelmesin, tik tok gelen videoları belirleme, tik tok videolar çıkmasın, tik tok benim istemediğim videolar gelmesin, tik tok beğenmediğim videolar gelmesin, tik tok bazı videolar gözükmesin, tik tok bazı videoları önermesin, tik tok video önerisini ayarlama. Tik tok hesabında başkalarının videosunu ne kadar görüntülendiğini göremezsiniz. Sadece o gönderilerin aldığı yorumlar ve kalpleri görebiliyorsunuz. Ve öneriler tik tok tarafından belirlenerek karşınıza çıkmaktadır. Önerileri kendinize bağlı şekilde ayarlayabilirsiniz.

Tik tok önerilen videoları ayarlama

Tik tok uygulamasına giriş yaptığınız da hemen sol alt bölümde ev ikonu bulunmaktadır. Burası tik tok uygulamasında paylaşılan videoların havuzudur. Tüm video içeriklerini bu kısımda görebilirsiniz. Paylaşılan videoları öneri olarak karşınıza sunan tik tok beğenmediğiniz videoları da yine kendisine iletmesini istemektedir.

Tik tok istemediğim videolar gelmesin, tik tok beğenmediğim videolar gelmesin, tik tok öneri videolarını ayarlama, tik tok istemediğim videolar çıkmasın, tik tok bazı videolar çıkmasın, tik tok istemediğim içerikler çıkmasın

  • Tik tok uygulamasına girdikten sonra ev alanına tıkladığınız da size önerilen videoların bazılarının gelmesini istemiyorsanız,
  • Videonun üzerine uzunca basılı tuttuğunuz da size seçenekler sunacaktır.
  • Gelen seçenekler içerisinde ‘’İlgilenmiyorum’’ butonunu işaretlemeniz durumunda ‘’Artık bu videoya benzer daha az video gösterilecektir’’ metni karşınıza gelecektir.
  • Beğenmediğiniz videoların böyle işaretlemeye devam edilmesi durumunda artık belli aşamadan sonra gelmemeye başladığını görebilirsiniz.
  • Beğendiğiniz videolara da kalp bırakırsanız o video içeriklerine benzer videoları öneri olarak sunmasını sağlayabilirsiniz.

Tik tok istemediğim videolar gelmesin yönünde araştırmasını sağladığımız yazımız da yukarıdaki işlemleri sağlamanız yeterlidir. İsterseniz sizin için hazırladığımız Tik tok live nerede gözükmüyor çıkmıyor yazımızı inceleyebilirsiniz.

Tik tok istemediğim videolar gelmesin, tik tok beğenmediğim videolar gelmesin, tik tok öneri videolarını ayarlama, tik tok istemediğim videolar çıkmasın, tik tok bazı videolar çıkmasın, tik tok istemediğim içerikler çıkmasın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here