Paylaş

Tik tok instagram bağlantısı ekleme. Tik tok profil alanına instagram bağlantısını yapabilmeniz adına ilgili kontrolleri birlikte yapacağız.

Her çıkan yeni bir uygulama yeni kişilerin fenomen olmasına imkan sunmaktadır. Fakat tik tok uygulamasında bu durum biraz daha farklı ilerlemektedir. Çünkü uygulama da herkesin fenomen olma ihtimali bulunmaktadır. Hiç beklenmedik anda paylaşacağınız bir video binlerce kişi tarafından hatta milyonlarca kişi tarafından izlenebilmektedir. İzlenmeye bağlı kalınacak şekilde de bir o kadar da takipçi oranınız artmaktadır. Normalde instagram uygulamasında bu denli tanınan bir yüz olmayabilirken tik tok hesabında yaptığınız tek bir paylaşımlar binlerce takipçiye ulaşabilmek mümkündür. Lakin tik tok takipçilerinizi instagram platformuna da çekmek isteyebilirsiniz. Takipçi kitlenizin her alanda artışın sağlanabilmesine de yine tik tok öncülük etmektedir. Profil alanına ekleyeceğiniz bağlantıyla beraber buradaki takipçilerinizin sizleri instagram hesaplarında da takip etmesini sağlayabilmek için bağlantıyı ekleme yöntemlerinden sizlere bahsedeceğiz.

Tik tok instagram bağlantısı ekleme

Tik tok profil alanına instagram ekleme, tik tok uygulamasında profilde instagram hesabımın görünmesini istiyorum, tik tok instagram ekleyebilmek için ne yapmam lazım, tik tok hesabıma instagram bağlantısını koymak istiyorum. Bağlantıyı koyduktan sonra instagram üzerinde bulunan takipçi kitlenizde de yavaş yavaş artış olduğunu görebilirsiniz. Bir de yaptığınız paylaşımlarda bunu belirtmeniz üzerine iyiden iyiye tanınan bir yüz haline gelmiş olacaksınız.

Tik tok instagram koyma

İlk olarak tik tok uygulamasının içerisine giriş gerçekleştirip sağ alt alanda bulunan profil sekmesine tıklıyoruz. Ardından gelen ekranda ‘’Profil düzenle’’ butonuna tıklıyoruz. Açılan sayfada sunulan seçenekler içerisinde ‘’İnstagram ekleyin’’ bölmesine tıklayıp ayarlarımıza devam ediyoruz.

Tik tok instagram bağlantısı ekleme, tik tok instagram ekleme, tik tok profile instagram ekleme, tik tok instagram hesabım görünsün, tik tok instagram bağlantısı koyma, tik tok profilde instagram gözüksün

İşlemlerimizin sonuna geldiğimizde tik tok ekranından otomatik olarak instagram ekranına yönlendirileceksiniz. Buradan hesabınıza giriş bilgilerinizin sağlanması istenecektir. Hesap bilgilerinizi girip uygulama açıldığında otomatik olarak instagram bağlantısı tik tok profil alanına eklenmiş olacaktır.

Ayarları sağladığınız sırada instagram sayfasının açılması biraz zaman alabilir. Geri dönmeden biraz bekleyelim beraberinde bu ekran gelecektir. Geri döndüğünüzde ekleme başarısız şeklinde bir uyarı ile karşılaşabilirsiniz.

Tik tok hesabına instagram bağlantısı ekleme işlemleri sırasında karşılaştığınız bir problem olursa şayet bunu bize yorumdan paylaşmanız halinde işlemlerinizi birlikte kontrol etmiş olacağız.

Tik tok instagram bağlantısı ekleme, tik tok instagram ekleme, tik tok profile instagram ekleme, tik tok instagram hesabım görünsün, tik tok instagram bağlantısı koyma, tik tok profilde instagram gözüksün

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here