Paylaş

Tik tok indirme bekleniyor inmiyor 2019. Tik tok android telefonlarına indirilen kullanıcılarda alınan hatanın çözüme ilişkin işlemleri konu aldık.

Android işletim sistemli telefonlarda uygulama indirme mağazası Google play store alanıdır. Buradan istediğimiz tüm uygulamaların indirilmesini sağlayabiliyoruz. Ülkemizde son dönemlerin en gözde uygulaması olan Tik tok uygulamasını da yine bu alandan telefonlarınıza ücretsiz olacak şekilde indirilmesi sağlayabiliyorsunuz. Tik tok indiriliyor da kalıyor ama inmiyor diyen kullanıcı sayısı artış gösterdiğinden dolayı ilgili kontrolleri işleme almış bulunuyoruz. İnternet bağlantısında bir sorun yokken, telefon hafızası boşken uygulamanın inmemesi sizi de ister istemez strese sokabilir. Tik tok zaman içerisinde inanılmaz şekilde yaygınlaşmaya başlayıp videolara farklı bir boyut kazandırmayı başaran uygulamadır. Arkadaşlarınızda bulunan bu uygulamanın sizin de telefonunuzda yer alması kadar normal bir durum yoktur. Uygulamada indirme bekleniyor diyorsa bunun temelinde yatan farklı sorunlarda olabileceği için bu sorunların neler olduğuna bakıp çözümü getireceğiz.

Tik tok indirme bekleniyor inmiyor 2019

Tik tok indiriliyor da kalıyor, tik tok indirme bekleniyor hatası, tik tok indirme bekleniyor, tik tok indirme gerçekleşmiyor, tik tok beklemede kalıyor, tik tok android telefonuma inmiyor, tik tok inmiyor 2019, tik tok indiriliyor da kalması nasıl giderilir. Video paylaşım uygulaması tik tok platformunu android telefonunuza indirmek istediğiniz de belirtilen hatalarla karşı karşıya kalmanız halinde bu durumda sizlere paylaştığımız ayarları gözden geçirmeniz yeterliliğini koruyacaktır.

Tik tok indirmede kalıyor

İlk olarak play store uygulamasına giriş yaptıktan sonra sol üst alanda ‘’Menü’’ kısmına giriş yaparak ‘’Uygulamalarım ve oyunlarım’’ bölümüne geliyoruz. Burada gelen bir güncelleme varsa bu güncellemeyi devreye aldıktan sonra tekrar tik tok uygulamasını telefonunuza indirmeyi deneyelim.

Tik tok indirme bekleniyor inmiyor 2019, tik tok indirme bekleniyor, tik tok indiriliyor da kalıyor, tik tok indirme beklemede, tik tok indirme başarısız hatası, tik tok inmiyor 2019

  • Yaptığınız bu işlem sonrasında yüksek ihtimalle sorun giderilmiş olsa bile bir diğer yöntemi de sağlayabilirsiniz.
  • Android işletim sistemli bir cihaz kullandığınız için ‘’Ayarlar’’ bölümüne giriş yaparak ‘’Uygulama yöneticisi’’ kısmına giriş yaparak ‘’Google play store’’ alanını buluyoruz.
  • Buraya girdiğinizde ise ‘’Ön belleği temizle ve verileri sil’’ seçeneğine tıklamanız yeterlidir.

Sağlanan bu ayarlar doğrultusunda yaşanan Tik tok indirme bekleniyor inmiyor 2019 sorunumuzda ortadan kalkacaktır. Ama buna rağmen sorun devam ediyorsa bu durumda telefonunuzda var olan yedekleri alalım. Şarj %70 in üzerinde ise sıfırlama yaparak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Cihaz sıfırlandıktan sonra uygulamayı indirmek istediğinizde uygulama iniyor da kalmayacaktır.

Tik tok indirme bekleniyor inmiyor 2019, tik tok indirme bekleniyor, tik tok indiriliyor da kalıyor, tik tok indirme beklemede, tik tok indirme başarısız hatası, tik tok inmiyor 2019

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here