Paylaş

Tik tok indiremiyorum yüklenmiyor hata alıyorum. Tik tok uygulamasını android ya da iphone telefonunuza indiremiyorsanız çözüme birlikte bakacağız.

Son zamanların en popüler sosyal medya uygulamalarından birisi olan Tik tok uygulamasını telefonunuza yükleme sırasında hata ile karşı karşıya kalıyorsanız çözümü inceleyeceğiz. Tik tok video paylaşım uygulaması olarak videolara getirdiği yeniliklerle ülkemizde de oldukça sevilen uygulamalardan bir tanesidir. Haliyle herkes gibi sizlerde uygulamayı telefonunuza yükleyip video paylaşımlarını izlemek ya da paylaşmak istersiniz. Uygulamanın cihaza inmeme nedenlerinden bir tanesi de telefonunuzun uygulamayı kaldırmamasıdır. Yani cihazınız eski sürümlü bir cihazsa bu durumda indirme aşaması sırasında hatalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Yok eğer cihaz yeni ve tüm uygulamalara uyarlılık göstermekteyse bu durumda farklı çözüm yollarını kontrol etmeniz gereklidir. Bu çözüm yollarının neler olduğunu ise sizler için araştırmasını sağlayıp yazımızda anlatmış bulunuyoruz.

Tik tok indiremiyorum yüklenmiyor hata alıyorum

Android tik tok yüklenmiyor, iphone telefonuma tik tok yükleyemiyorum, tik tok inmiyor, tik tok indiremiyorum, tik tok indirme sırasında hata veriyor, tik tok neden yüklenmiyor, tik tok yükleme işlemini yapamıyorum. Tik tok yükleyerek paylaşılan video paylaşımlarını izlemek sizin de hakkınızdır. Uygulama da herkesin kendine özgü bir paylaşımı olduğu için video içerikleri daha renkli ve komiktir. O yüzden indirmeye engel olan işlemlerin kontrollerini sağladık.

Tik tok yüklenmiyor

Uygulamaları Apple store ya da Google Play store üzerinden indirimini gerçekleştirebiliyoruz. İndirmek istediğimiz uygulamanın telefonumuza inmesi için mevcut bir internet bağlantımızın olması gerekiyor. Bağlantınız varken dahi inme işlemleri sırasında sorun yaşıyorsanız bu durumda ağ bağlantı seçeneklerini değiştirmelisiniz. Mobilden bağlıysanız wifiye, wifiden bağlıysanız mobile bağlanarak işlemleri sağlayabilirsiniz.

Tik tok indiremiyorum yüklenmiyor hata alıyorum, android tik tok inmiyor, iphone tik tok yüklenmiyor, tik tok inmiyor, tik tok yüklenmiyor, tik tok indiremiyorum

  • İnternet bağlantısında da sorun yokken hala daha Tik tok telefonunuza inmiyorsa bu durumda cihazın hafızasıyla ilgili bir problem meydana gelmiş olabilir.
  • Yani hafıza çok fazla dolduğu ikinci ekstra bir uygulama indirmeye müsaade etmiyor olabilir.
  • Bu yüzden kullanmadığınız uygulamaları, galeri de bulunan gereksiz resim ve videoları silerek tekrar denemeniz de fayda bulunmaktadır.
  • Sildikten sonra tekrar play store ya da apple store alanına girerek yükleme işlemlerini denemeniz de fayda bulunmaktadır.

Denemeler sonrasında artık sorun tam anlamıyla giderilmiş olması gerekiyor. Ama bu işlemleri yaptıktan sonra dahi uygulama telefona inmiyorsa bu durumda telefonunuz desteklemiyor olabilir. Destekliyorsa da telefonda yedekleri alarak ve şarj oranı %70 iken sıfırlama işlemlerini sağlayıp sorunu giderebilirsiniz.

Tik tok indiremiyorum yüklenmiyor hata alıyorum, android tik tok inmiyor, iphone tik tok yüklenmiyor, tik tok inmiyor, tik tok yüklenmiyor, tik tok indiremiyorum

Bir diğer yöntem ise android kullanıcıları yapabilir ‘’Ayarlar>>Uygulama yöneticisi>Tümü>Google Play store’’ gelerek verileri sil alanına gelerek sorunu giderebilirsiniz.

Tik tok indiremiyorum yüklenmiyor hata alıyorum sorununa ilişkin işlemleri sizlerle paylaştık takıldığınız yeri bize yorumdan belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here