Paylaş

Tik tok ilet bildirimleri gelmesin kapatma. Tik tok hesabınızda bildirimlerin anlık olarak gelmesini istemiyorsanız ayarları haberimizde bulabilirsiniz.

Tik tok hesabında yapılan paylaşımlar kullanıcı kitlesi artıkça daha da fazlalaşmaktadır. Tamamen video üzerine paylaşım yapılan uygulamada yeni yeni özelliklerde baş göstermeye başlamıştır. Uygulamada fenomen olmak için paylaşım yapmanız önde gelmektedir. Paylaşımlarınız ne kadar kaliteli ve görsele yatkın olursa o kadar fazla kitleye ulaşım sağlayabilirsiniz. Tabi bunlara bağlı olarak takipçi sayınızda artış olması durumunda yapılan paylaşımlar için anlık bildirimleri etkinleştirmiş olanlara doğrudan bildirim gitmektedir. Fakat siz sadece video izlemek için tik tok uygulamasını açtınız ve uygulamada hoşunuza giden kişilerin anlık bildirimlerini etkinleştirdiyseniz ilerleyen dönemlerde gelen bildirimlerden sıkılabilirsiniz. Sürekli anlık bildirim aldığınız da bu can sıkıcı bir hal alabilir ve sizleri bunaltabilir. Belli kişilerden anlık bildirimleri geri çekmek için tekrarında uygulama içerisinde nelerin gerekli olduğunu kontrol edeceğiz.

Tik tok ilet bildirimleri gelmesin kapatma

Tik tok ilet bildirimlerini kapatma, tik tok ilet bildirimleri gelmesin, tik tok anlık bildirim istemiyorum, tik tok anlık bildirimleri kapatma, tik tok anlık bildirimler nasıl kapatılır, tik tok ilet bildirimleri kapatmak için nereye girmem gerekiyor. Tik tok hesabında yaptığı paylaşımlar hoşunuza giden kullanıcıların profil alanına gelerek anlık bildirimlerini aktif hale getirebilirsiniz. Bildirimi aktif hale getirdiğiniz hesaplarda yapılan paylaşımlar otomatik olarak sizlere gönderilecektir.

Tik tok paylaşım bildirimi gelmesin

Anlık bildirimlerini açtığınız profil sayısı fazla olduğunda bildirimlerin ardı arkası kesilmeyecektir. O yüzden bazı hesaplardan bu bildirimleri kapatmak isteyebilirsiniz. En sevdiğiniz kişilerin kalmasını sağlayıp diğer kişilerin ilet bildirimlerini kapatmak için kontrol edilmesi gerekenleri inceleyeceğiz.

Tik tok ilet bildirimleri gelmesin kapatma, tik tok ilet bildirimleri kapanmıyor, tik tok anlık bildirimleri kapatma, tik tok anlık bildirimler gelmesin, tik tok paylaşım bildirimleri gelmesin, tik tok ilet bildirimleri iptal etme

  • Takipte olduğunuz kişilerin yaptıkları paylaşımların anında gelmesinden artık sıkıldıysanız o kişinin profiline geliyoruz.
  • Ardından sağ üst alanda bulunan (…) bölüme tıklayıp gelen seçenekler içerisinde ‘’İlet bildirimlerini kapat’’ butonuna tıklamanız yeterlidir.
  • Sağlanan ayarlarla birlikte bundan sonra o kişi video paylaşımı sağladığında artık sizlere anlık olarak bir bildirim gelmeyecektir.

Tik tok ilet bildirimleri gelmesin kapatma isterseniz yukarıdaki işlemleri devreye koymanızda fayda bulunmaktadır. İlet bildirimleri kapatmanıza rağmen hala daha bildirim geliyorsa uygulamayı bir kere kaldırıp yeniden yüklemeniz yeterlidir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here