Değerli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Tik tok için uygun değilsiniz ve bize uğradığın için teşekkürler hatası için yapılması gereken ayarları sizinle paylaşacağız.

Dublaj videolarının yapılmış olduğu ve kısa zaman içerisinde bir anda dünyada en çok girişi sağlanan sosyal medya hesaplarından biri olan Tik tok uygulamasında hatalarda baş göstermeye başladı. Çoğu kullanıcı kaydolma esnasında ya da giriş sırasında Tik tok uygun değilsiniz hatasıyla karşılaştıklarını bildirmektedir.

Alınan bu hatanın ne ile alakalı olduğuna dair bilgileri sizinle paylaşırken çözüm içinde var olan işlem aşamalarını ele alacağız. Ayarlar için bir çok yöntem bulunmaktadır. Ve biz de bu yöntemleri sizin için ayrı ayrı ele alarak sorunun giderilmesini sağlayacağız. Hazırım diyorsanız eğer ayarların nasıl işleme koyulacağını birlikte inceleyeceğiz.

Tik tok için uygun değilsiniz ve bize uğradığın için teşekkürler

Tik tok için uygun değilsiniz ve bize uğradığın için teşekkürler

Tik tok için uygun değilsiniz uyarısını alma nedeniniz Tik tok uygulamasına kayıt olduğunuz esnada verdiğimiz doğum tarihi bilgilerinin hatalı girilmesinden dolayıdır. Normalde yaş sınırlaması bulunduğundan ötürü eğer istenilen yaş tutmuyor ise uygulamaya uygun değilsiniz uyarısını alacaksınız.

Yaş ortalaması 13 yaşında olan kişiler tik tok hesabına kayıt olma işlemi sırasında bu hatayı almaktadırlar. Çoğu kullanıcı buradaki yaşı büyültüp o şekilde kayıt olsalar da tik tok algoritması bu durumu ilerleyen zamanlarda fark ederek hesabı kapatmaktadır. Ve size gelen uyarı da yine aynı doğrultuda olmaktadır.

Tik tok uygulamasında yaşınız 13’ün üzerinde olmasına rağmen böyle bir hata alıyorsanız o zaman da yapmanız gereken işlem uygulamanızı kaldırıp 3 gün bekledikten sonra yeniden yüklemek olacaktır. 3 gün öncesinde kesinlikle uygulamanızı indirmemeniz gereklidir. Haricinde bir de hatayı aldığınız sırada farklı bir telefondan deneme gerçekleştirebilirsiniz. Eğer farklı cihazda da aynı problem devam ediyorsa belirtilen işlem işinizi görecektir.

Tik tok bize uğradığın için teşekkürler

Tik tok bize uğradığın için teşekkürler diyor ve hala daha soruna bir çözüm olmuyor ise bu durumda sorun iletisini tik tokun kendi yetkililerine yapmanız gereklidir. Bunun için de https://www.tiktok.com/legal/report/transaction?lang=en formun üzerine tıklayarak istenilen bilgileri girip yaş sorunu yaşadığınız bildirebilirsiniz.

Sorun yaş ile alakalı değilse bile formun içerisinde bulunan açıklama alanına aldığınız hatayı detaylandırmanız yeterli olacaktır. Kontroller yetkililer tarafından yapıldıktan sonra sizin vermiş olduğunuz mail adresiniz üzerinden sizinle iletişime geçilecektir. Tik tok ile ilgili karşılaştığınız diğer sorunları bize yorum alanından dile getirebilirsiniz.

Önceki İçerikTik tok yaş değiştirme ve değiştiremiyorum
Sonraki İçerikFriday the 13th: The Game sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here