Paylaş

Tik tok hesap gizleme gözükmüyor. Tik tok paylaşımlarım gözükmesin sadece takipçilerim görsün diyenler için hazırlanan bu içerik oldukça işinizi görecektir.

Gün geçtikçe telefonlarımıza yüklemiş olduğumuz sosyal medya uygulamaların sayısı da her geçen gün artmaktadır. Bununda tek nedeni her geçen gün gelişen teknolojiyle alakalıdır. Teknoloji hızlı bir şekilde gelişmesinden ötürü yeni uygulamaların da ardı arkası kesilmemektedir. Nedenine gelince şimdiler de tik tok hesaplarında yapılan dublaj videolar facebook ve instagram uygulamasında aktif olacak şekilde karşımıza çıkmaktadır. Yapılan video paylaşımları o kadar ilgi çekici ki indirip uygulamaya bakmama gibi bir durum söz konusu değildir. Tik tok merak edip indiren kitle sayısı da oldukça fazla olduğu için indirildikten sonra bazı ayarların nereden yapıldığı da aynı şekilde merak edilmektedir. Tik tok uygulaması içerisinde yapılan paylaşımların herkes tarafından görünmesi videolarının paylaşımlarını ya da istemediğiniz birinin görmesine sebebiyet verebilir. Tabi bu tüm sosyal medya hesaplarında aynı şekilde geçerli olduğu için bir çok kullanıcı hesaplarını gizli hale getirmektedir. Tik tok yeni bir uygulamadır. Hesap gizlemenin nerede olduğunu bilmemeniz de gayet normal bir durumdur. Hesabın nasıl gizlenir sorunun cevabı da yazı içerisinde bulunmaktadır.

Tik tok hesap gizleme gözükmüyor

Tik tok hesap gizlenmiyor, tik tok gizli hesap nerede, tik tok özel hesap yapma, tik tok paylaşımlarım görünmesin, tik tok paylaşımların çıkmasın, tik tok hesap gizlilik ayarlarını nasıl bulabilirim, tik tok paylaşım bilgilerim herkese açık olmasın. Diyenler arasındaysanız eğer tüm bu sorulan soruların yanıtını bulmak iste sanıldığı kadar zor bir durum olmayacaktır. Tek nedeni özel hesaba çevrilecek yerin nerede olduğunun bilinmiyor oluşudur.

Tik tok paylaşımlarım gözükmesin

Paylaşımlar size özel olabilir. Ya da sağlanan bu paylaşımları sadece sizin izin vermiş olduğunuz takipçilerin görmesini sağlayabilirsiniz. Yani sadece sizin izin verdiğiniz kişilerin hesapta var olan paylaşımları görebilmesi tik tok uygulaması için de geçerli bir durumdur. Gizlilik her uygulama için esas alınmalıdır. Gizliliği esas almayan uygulamaların ömrü de o kadar fazla olmamaktadır.

  • Tik tok uygulamasını indirdikten sonra hesabınızı oluşturma işlemleri neticesinde var olan paylaşımların dahil hiç kimseye görünmesini istemiyorsanız,
  • Öncelikle profil alanına gelerek sağ üst alanda var olan üç noktalı bölüme tıklıyoruz.
  • Oradan da karşımıza gelen ekran bilgilendirmesinde ”Gizlilik ayarları” seçeneğini göreceksiniz.
  • Bu kısma girdikten sonra ”Özel hesap” görünür olacaktır.
  • Genellikle ilk açılan hesaplarda burası kapalı olur. Bu alanı aktif hale getirmeniz halinde sorununuz giderilmiş olacaktır.
  • Siz özel hesap yapmanıza rağmen paylaşımlar hala daha görünüyorsa internet bağlantısın da sorun olmuş olabilir.
  • Ya da uygulama da bu alan yok ise uygulamayı telefondan kaldırarak yeniden yüklemeniz gereklidir.

Tik tok hesap gizleme gözükmüyor diyenlere özel hazırlanan yazı içerisinde tüm detay bilgilerini paylaşmış bulunuyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here