Paylaş

Tik tok hesap ekle nerede bulma. Hesabınızda hesap ekleme gözükmüyor çıkmıyor ise neler yapmanız gerektiğini yazımızda anlatacağız.

Tik tok uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra eminim sizin de silmek aklınıza gelmemiştir. Uygulamanıza gelen güncelleme sonrasında ise artık birden fazla hesap açabiliyorsunuz. Tik tok hesap ekleme sizde gözükmüyor ya da çıkmıyorsa nasıl bir yol izlemeniz gerektiğine değindik.

Tik tok hesabınıza gelmiş olan bu özellikten yararlanabilmeniz için hesabınızın içerisinden hesap ekle butonunu görmeniz gerekiyor. Bu özelliğin nerede olduğunu göremiyorsanız yapmanız gerekenlerin neler olduğuna bakacağız.

Ayarlarımızla birlikte artık sizlerde birden fazla hesapla aynı anda tik tok hesabınıza girebileceksiniz. Ülkemizde oldukça sevilen tik tok uygulamasında bir değil iki tane hesabınız tanımlı olsun istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Tik tok hesap ekle nerede bulma

İşlemleri belirttiğimiz şekilde yapmanız halinde kısa süre içerisinde sorununuz çözüme kavuşmuş olacaktır. Şimdi ilk olarak Tik tok uygulamanıza giriş yapın. Daha sonra ise profilinize gelin. Sağ üst alanda bulunan (…) bölüme dokunun.

Tik tok hesap ekleme gözükmüyor

Bu işlemlerinizin sonunda gelen ekranın hemen alt bölümünde ‘’Hesap ekle’’ yazısının çıkması gerekiyor. Bunun üzerine tıklayıp ikinci hesabınızla ile giriş yapın. Siz hesabınıza giriş yapıp bu alana geldiğinizde hesap ekle diye bir bölüm gözükmüyor ise nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini anlatacağız.

tik tok hesap ekleme gözükmüyor
  • Tik tok hesap bilgilerinizi biliyorsanız eğer uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyin.
  • Bu işlem sonunda tekrar hesabınıza giriş yapıp belirttiğimiz işlemleri yapın.
  • Ayarların sonunda yine problem devam ediyorsa bu durumda farklı bir cihazdan hesabınıza giriş yapmayın deneyin.
  • Girişinizi yaptığınızda o hesapta da hesap ekleme kısmı gözükmüyorsa telefonunuzun saat ve tarih ayarlarınızı kontrol edin.
  • Burada bir yanlışlık varsa onu düzeltin.
  • Hesapta bir özelliği olduğundan fazla kullanmanızdan ötürü kısıtlama almış olabilirsiniz.
  • Böyle bir kısıtlama aldıysanız hiçbir işlem yapmadan beklemelisiniz.
  • Son olarak tik tok yetkililerine sorun bildirisi yapabilirsiniz.
  • ‘’info@tiktok.com’’ adresine mail gönderimi sağlayın.
  • Hesap içerisinden de sorun bildirisini sağlayabilirsiniz.

Tik tok hesap ekleme nerede bulma işlemleriyle alakalı yapmanız gerekenleri yazımızdaki şekilde işleme koyabilirsiniz. Artık sizlerde bu bilgilere sahipsiniz. Bu aşamada tik tok ile ilgili sormak ya da eklemek istediklerinizi bize yorumdan ulaştırabilirsiniz.

tik tok hesap ekleme çıkmıyor
Microsoft edge videolar otomatik açılmasın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here