Paylaş

Tik tok hesap açma kaydolma üye olma. Tik tok uygulamasında hesap açamıyor ya da üye olamıyorsanız detayları paylaştıktan sonra problem giderilecektir.

Sosyal medya paylaşılan videolar da tik tok yazısını gördükten sonra hemen uygulamayı indirmek istediğinizden eminim. Musical.ly uygulamasıyla birleştirilen tik tok uygulamasını yükleyen kişi sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Hesapları nereden açacağını, nasıl üye olunacağını, kaydolma işlemleri için gerekli olan bilgileri merak edenlerde bulunmaktadır. Tik tok 15 saniyelik video paylaşımlarını ses kayıtlarıyla birlikte neşeli hale gelmesine imkan sağlayan bir uygulamadır. Özellik Çin’de büyük bir ilgi görmüş olan uygulama ülkemiz de de beklenen yerini almış durumdadır. Milyonlarca kullanıcıya bir anda ulaşılan uygulama sizlere müthiş video hazırlamaya olanak sağlamaktadır. Uygulama içerisine fotoğraf, video ya da buna bağlı olacak şekilde ders notlarına varana kadar ekleme sağlayabiliyorsunuz. Tik tok uygulaması da tıpkı instagram uygulamasında olduğu gibi takip üzerine kurulumu bir sistemi bulunmaktadır. Şimdi sizlere telefonlarınıza uygulamayı nasıl indireceğinizi ve ardından üye olabilmeniz için nelerin gerekli olduğunu anlatacağız.

Tik tok hesap açma kaydolma üye olma

Tik tok kayıt olma, tik tok hesap açma, tik tok nasıl üye olabilirim?, tik tok hesap açmam için ne yapmam gerekiyor, tik tok üye olmak istiyorum, tik tok nereden indirebilirim?, tik tok indirmem için ne yapmam lazım?, tik tok kaydolma, tik tok üye olma, tik tok hesap açma. Tik tok’a üye olarak siz de hesap açmak istiyorsanız o halde doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz. Uygulama için lazım olan tüm detayları bu ve bundan sonraki yazılarımız da da paylaşıyor olacağız. Bizleri takipte kalmayı unutmayınız.

Tik tok üye olma

Siz de artık popüler ses kayıtlarıyla beraber güzel videolar hazırlamak istiyorsanız Tik tok uygulamasını indirmeniz gereklidir. Tik tok için öncelikle telefonunuzun markasına göre Android işletim sistemli ise Play store uygulamasına İphone bir telefon kullanıyorsanız Apple store giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

Tik tok hesap açma kaydolma üye olma, tik tok hesap açma, tik tok açamıyorum, tik tok üye olma, tik tok indirme, tik tok kaydolma

 • Giriş işlemi sağladıktan sonra arama alanına ”Tik tok” yazmanız halinde karşınıza gelen ilk uygulamayı indirebilirsiniz.
 • Uygulamayı indir dedikten sonra indirme işlemlerinizin tamamlanması durumunda ”Aç” diyoruz.
 • Uygulama ilk açıldığında karşınıza ”Daha fazlasını görebilmek için kaydırın” diyecektir.
 • Kaydırma işlemini tamamladığınız andan itibaren üyelik giriş bilgileriniz isteyecektir.
 • Şimdi burada artık sizlerin vereceği bilgilendirme üzerine üyelik oluşturulacaktır.
 • Uygulamaya Facebook, Twitter ya da instagram hesabı üzerinden üye olabilirsiniz.
 • Ya da telefon veya mail adresinizle üye olmak için dokunun alanına tıklayarak üyelik işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.
 • Bunların herhangi bir tanesine tıkladığınız takdir de karşınıza telefon numaranızı girmenizi isteyeceği bir alan gelecektir.
 • Buraya doğru olan numarayı girmeniz gerekiyor. Numarayı girdikten sonra 4 haneli kod verilen numaraya gönderilecektir. Gelen kodu girdikten sonra doğum tarihi bilgileriniz gelecektir.
 • Bu bilgileri de girdiğiniz andan itibaren hesabın oluşturulma işlemleri tamamlanmış olacaktır. Tüm bu verilen işlem aşamaları sonrasında sizin de artık üyelik işlemleriniz tamamlanmış ve bitmiş olacaktır.

Tik tok hesap açma kaydolma üye olma, tik tok hesap açma, tik tok açamıyorum, tik tok üye olma, tik tok indirme, tik tok kaydolma

Tik tok hesap açma kaydolma üye olma ile ilgili aklınıza takılan ya da yapılan işlem aşamalarında ters giden bir durum olursa yorumda durumu belirtmeniz yeterlidir.

Tik tok hesap açma kaydolma üye olma, tik tok hesap açma, tik tok açamıyorum, tik tok üye olma, tik tok indirme, tik tok kaydolma

13 YORUMLAR

 1. Tiktokda yayınladıgım cideolarda yaptıgım etiketlerde, sonradan o etikete tıkladıgım zaman kendi videomu göremiyorum. Kayda girmiyor sanki. Buda izlenmeyi düşürüyor sanki. Aynı şekilde kullandıgım ses e de tıkladıgım zaman o sesi kullananların videoları oldugu halde kendi video. Görünmüyor. Bunun sebebi ne olabilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here