Paylaş

Tik tok hesabımı silemiyorum kapatamıyorum. Tik tok hesabınızı silme ve kapatma işlemleri için yapılacak ayarları görsel olarak sunumunu sağlayacağız.

Videolarına ses kaydı ekleyerek dublaj şeklinde hazırlayıp paylaşım sağlanan Tik tok uygulaması şu aralar en gözde platformlar arasındadır. Özellikle Çin’de milyonlar tarafından kullanılan uygulama ülkemiz de de popüler olmaya başlamış durumdadır. 15 saniyelik videoların sosyal medya alanlarında gezinti sağladığımız sırada karşımıza geldiğini sizler de görebiliyorsunuz. Haliyle uygulamayı kullanmak isteyip telefonlarına yükleyen kullanıcıların sayısı da oldukça fazladır. Merak üzerine indiren kullanıcılar uygulama ile ilgili işlem detaylarını bilmediklerinden ötürü tekrar silmek istemektedirler. Silme işlemleri için ise hangi adımları takip etmeleri gerektiğine dair bilgiye sahip olunmadığından dolayı kafa karışıklığı yaşanmaktadır. Tik tok hesabınızın silinmesi ve tamamen kapatılabilmesi için sağlanacak çözüm yöntemleri oldukça basittir. Daha iyi anlayabilmeniz içinde durumu sizler için görsel haliyle de paylaşıyor olacağız.

Tik tok hesabımı silemiyorum kapatamıyorum

Tik tok hesabını silmek istiyorum, tik tok uygulamasını kapatmak istiyorum, tik tok hesap nasıl silinir?, tik tok hesap nasıl kapatılır?, tik tok silmek istiyorum, tik tok nasıl silinir, tik tok silme, tik tok kapatma, tik tok uygulamasından bilgilerimi ve her şeyin silinmesini istiyorum. Videoların düzenlenmesi ve paylaşımların sağlanması için çıkartılan uygulama ile ilgili daha sonrasında nasıl silineceği merak konusudur. Tik tok uygulamasını kendi içerisinde kolay bir şekilde silebilirsiniz. Nasıl olduğunu merak edenler için yazı detay bilgileri aşağıda kapsamlıca paylaşılmış durumdadır.

tik tok nasıl silinir

Tik tok uygulamasını silip tamamen kaldırabilmek adına öncelikle hesabımızın içerisine giriş sağlıyoruz. Hesaba giriş sağladıktan sonra sağ alt tarafta bulunan kişi ikonuna tıklıyorsunuz. Karşımıza profil ekranımız gelecektir. Gelen profil ekranının sağ üst tarafında bulunan (…) üç çizgili alana tıklıyoruz.

Tik tok hesabımı silemiyorum kapatamıyorum, tik tok silme, tik tok kapatma, tik tok silinmiyor, tik tok silemiyorum, tik tok nasıl silinir

Karşımıza gelen ekran bilgilendirmesinde sizlere seçenekler sunacaktır. Bu seçenekler üzerinden ”Hesabımı yönet” kısmına giriş yapıyoruz. Hesabımı yönet kısmına giriş sağladığınız takdirde gelen ekranın en altında bulunan ”Hesabını kaldırmayı’ mı düşünüyorsunuz?” alanına tıkladıktan sonra karşınıza kod bilgilendirmesi gelecektir.

Gelen kodu bu alana giriş yapıp gönder dedikten sonra sizi otomatik olarak yönlendirecektir. O yönlendirmeler ile birlikte hesabınızı tamamen kapatabilirsiniz. Hesap kapandıktan sonra artık herhangi bir bilgilendirme karşınıza gelmeyecektir.

Tik tok hesabımı silemiyorum kapatamıyorum, tik tok silme, tik tok kapatma, tik tok silinmiyor, tik tok silemiyorum, tik tok nasıl silinir

Siz var olan kodu girdikten sonra ”Hesabınız 30 gün boyunca devre dışı bırakılacaktır. Devre dışı bırakma sırasında, hesabınız 30 gün sonra herkese görünür olmayacak, hesabınız kalıcı olarak silinecektir.” uyarısı gelecektir. Genelde burası ingilizce olarak gelmektedir. Sizler için türkçe halini belirtmiş bulunuyoruz.

Yani 30 gün süre içerisinde herhangi bir giriş olmaz ise hesap tamamen silinecektir. Tik tok hesabımı silemiyorum kapatamıyorum sorunu ile ilgili işlem aşamaları da bu sayede tamamlanmış olacaktır. Varsa aklınıza takılan bir nokta durumu bizimle yorum alanından paylaşabilirsiniz.

Tik tok hesabımı silemiyorum kapatamıyorum, tik tok silme, tik tok kapatma, tik tok silinmiyor, tik tok silemiyorum, tik tok nasıl silinir

21 YORUMLAR

  1. İyi gunler, kız arkadaşımın tictok hesabının şifresini ve hangı eposta ile kaybolduğunu unuttu, kullanamıyo ve videolar flan var nasıl kapatabillri hiçbir şekilde giriş yapamıyoruz kısa surece cevap verirseniz sevinirim.

    • İyi günler Furkan bey,

      Normal şartlarda hesap bilgilerine hiç bir şekilde erişim yapamıyorsanız. Tanıdığınız kişilerden hesabın taklit ya da başka birine ait olduğuna ilişkin şikayetlerde bulunabilirsiniz. Bu sayede hesabı kapattırmış olacaksınız.

  2. Merhaba ben tiktokı yükledğmde faceden bağlanmiştm daha sonra tlfn no dan açmştm tlfn npdan açtığm hesabımı kapatmıştm ama şimdi faceden açılan hesabımı da kapatmak istiyorum ama kapatamıyorum tlfn no ekle diyor….tlfn no eklemesi yapıyorum ama olmuyor bu tlfn no daha önce kullanılmştır diyor faceden olma tik tok hesabımı nsl kapatabilirm yardmcı olursanız çok seviniriiim

  3. Merhaba ben tiktokı yükledğmde faceden bağlanmiştm daha sonra tlfn no dan açmştm tlfn npdan açtığm hesabımı kapatmıştm ama şimdi faceden açılan hesabımı da kapatmak istiyorum ama kapatamıyorum tlfn no ekle diyor….tlfn no eklemesi yapıyorum ama olmuyor bu tlfn no daha önce kullanılmştır diyor faceden olma tik tok hesabımı nsl kapatabilirm yardmcı olursanız çok seviniriiim

  4. Merhabalar lütfen yardımcı olur musun hesabı kapatmak istiyorum ama telefon nuöaramı değiştirdiğim için kod esli telefon numarasına gidiyor bunu nasıl yeni telefona aktarabilirim numarayı değiştir dediğimde de şuan kullandığım numarayı kabul etmiyor eşleşmiyor diypr acil destek bekliyorum

  5. Merhaba taslak olarak kaydettiklerimi çocuklarım yuklemisler görünür durumdaydı videolar hesabı tamamen silsem keşfet e yüklenen videolar siliniyor mu?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here