Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Tik tok hediye alma özelliğini açma ve etkinleştirme ile alakalı bilgilendireceğiz.

Tik tok uygulamasına ilgi günden güne artarken kullanıcı bazlı da sorunların olduğunu söylemek mümkündür. Durum böyle iken yaşanan aksaklıkların önüne geçilebilmesi için yapılması muhtemel ayarlarla ilgili sizleri bilgilendireceğiz. Tik tok hediye alma özelliğini açma ve etkinleştirme ayarlarını hangi alandan gerçekleştireceğinize değineceğiz.

  • Tik tok yeni bir platform olmasından ötürü çoğu kullanıcı kitlesi hangi ayarın nereden yapıldığına ilişkin bilgilere sahip değildir.
  • Durumun hassasiyeti burada ön plana çıkmasından ötürü hediye alıp daha sonrasında da gönderim sağlanabilmesi için nelerin gerekli olduğuna değineceğiz.

Tik tok hediye alma özelliğini açma ve etkinleştirme

Tik tok hediye alma özelliğini açma

1-Tik tok hediye alma özelliği nasıl açılır?

Tik tok hediye alma işlemlerinin doğru bir şekilde sağlanabilmesi için vereceğimiz bilgiler oldukça faydalı olacaktır. Şimdi ilk olarak öncesinde hediye için nelerin gerekli olduğuna değinebiliriz. İlk olarak hediyeleri alabilmek için önce ‘’Tik tok coin’’ sahip olmanız gerekiyor. Coinlerin ise kendi içerisinde farklı paketleri bulunmaktadır. Paketlerin büyüklüğü ne kadar olur ise size verilecek olan indirim de bir o kadar büyük olmaktadır.

Mevcut coinleri ise farklı ödeme yöntemleri ile satın alıp bu doğrultu da hareket edebileceğinizin bilgisini de vermekte fayda bulunmaktadır. Satın alma ayarlarını işleme koymanızla birlikte işlemler yani paralar hesabınızda dahil olacaktır. Jetonlar asla iade edilmeyeceği gibi nakit para ile de değiştirilmeyecektir.

Burada önemli olan bir diğer husus ise üçüncü bir şahsa ait olan para alım işlemleri kesinlikle yasaklanmıştır. Dolayısıyla böyle bir olayın tespiti sonucunda hesabınızın kalıcı olarak kaldırılacağını da bilmeniz de yarar bulunmaktadır. Tabi bu paraların alımı sonrasında hediyelerinizin alımlarına da hemen başlayabiliyorsunuz. Hediye göndermek istediklerinize ise hediyelerini göndermeye başlayabilirsiniz.

2- Tik tok hediye alma özelliğini etkinleştirme

Canlı yayın açılması sonrasında sanal olarak hediye alma özelliğini ise kendiliğinden açılmış olacaktır. Özelliğin açılması için ise mevcut takipçi kitlenizin 1000 ve üzerinde olması gereklidir. Sayıya ulaşım sağlanmayan hesaplarda alma özelliği yine aktif olmayacaktır. Yine aynı şekilde yayınlarınızı açtığınızda kişiler size hediye gönderimlerini sorunsuz şekilde sağlayabilecektir.

Hediyeler ise hesabınız içerisinde elmaslara dönüşecektir. Tik tok coinlerinde olduğu gibi hediyelerin bir para birimi ile takas edilmesi mümkün olmuyor. Hediye gönderimi sağlandığında hesabınızdan kaybolacak ve hediye gönderdiğiniz hesapta elmas şekilde görünecektir.

Önceki İçerikTik tok hediye gönderme ve gönderemiyorum
Sonraki İçerikTik tok para çekme limiti ve para çekemiyorum?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz