Paylaş

Tik tok güzellik modunu kapatamıyorum. Çektiğiniz videolardaki yüz hatlarındaki netliğin doğal olmasını istiyorsanız ilgili modu nasıl kapatılacağına göz gezdireceğiz.

Telefonlarımıza yüklediğimiz uygulamalarda bazı özellikler kendiliğinden aktif ise bunları kapatmak size kalıyor. Normal koşullarda bu özelliklerin tamamı kapalı olarak gelse de açık olan hesaplarda bulunmaktadır. Onun haricinde sizin dışınızda farklı bir kişi uygulamaya girerek o özelliği aktif hale getirmiş olabilir. Tik tok ise yeni bir uygulama ancak hızlı şekilde kitlesini genişletmektedir. Yani uygulamayı her geçen gün binlerce kişi indirmektedir. Uygulamada ki genel ağırlık tamamen video üzerine kuruludur. Videoların başkalarına ait değil de kişinin kendilerine özgü olması ise uygulamaya ayrı bir hava katmaktadır. Kitle çoğaldıkça ortaya daha farklı görsellerin çıktığını söyleyebiliriz. Tik tok hesaplarında video çekimleri sırasında güzellik modunun aktif olması yüz hatlarınızdaki kırışıkların görülmemesine ve daha net bir görüntü elde etmenize sağlayacaktır. Ama olur da bu alanların görünmesini isterseniz güzellik modunu kapalı hale getirmeniz gerekmektedir. Nasıl olduğunu ise detayları birlikte aşağıda sunumunu hazırlamış bulunuyoruz.

Tik tok güzellik modunu kapatamıyorum

Tik tok güzellik modunu iptal etme, tik tok güzellik modunu kapanmıyor, tik tok güzellik modu çalışmasın, tik tok güzellik modunu istemiyorum, tik tok güzellik modunun çalışmaması için ne yapmam gerekiyor. Kullanımını sağladığınız telefonunuzdan ilgili modun kapalı hale getirilebilmesi adına yapılması muhtemel ayarlara bakarak sorunumuzu ortadan kaldıracağız.

Tik tok güzellik modunu iptal etme

Özelliğin kapatılabilmesi adına tik tok uygulamasına girişimizi sağlıyoruz. Uygulamaya giriş gerçekleştirdikten sonra da video çekme ekranına geliyoruz. İlgili ekranda videomuzu çekmeye başlamadan önce sağ tarafta yer alan Güzellik yazısına bir kez dokunuyoruz.

Tik tok güzellik modunu kapatamıyorum, tik tok güzellik modunu kapatma, tik tok güzellik modunu iptal etme, tik tok güzellik modu kapanmıyor, tik tok güzellik modu iptal edilmiyor, tik tok güzellik modu çalışmasın

Modem aktif ise siz bu butona tıkladığınızda orta ekrana güzellik modu kapatıldı şeklinde bir uyarı bilgilendirmesi gelecektir. Sağlanan ayarlarla birlikte ilgili mod artık kapalı hale gelmiş olacaktır. Fakat hala daha sizde faal gibi görünüyorsa o halde bu işlemi yaparken internet veri bağlantınız gitmiş olabilir. Bağlantıları gözden geçirdikten sonra tekrar denemeniz de yarar bulunmaktadır.

TAVSİYE YAZI: Tik tok ekran filtresini bulamıyorum

Uygulamayı kaldırıp yeniden yükledikten sonra farklı bir telefondan kendi hesabınıza girerek aynı sorunu yaşayıp yaşamadığınızı incelemeniz gerekiyor. Aynı sorun devam ediyorsa sorun bildir üzerinden sorunu ilgili yetkililere iletmelisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here