Paylaş

Tik tok güzellik modunu açma etkinleştirme. Çekmiş olduğunuz videolarda yüzünüzün tamamen net çıkmasını istiyorsanız özelliği açmanız için sizlere yardımcı olacağız.

Gün geçtikçe daha çok popüler hale gelen Tik tok hesaplarında çekilen içerikler daha da renk kazandı diyebiliriz. Tik tok hesaplarında çekilen videolarda netliğin oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz. Bunun için özel kameralar kullanan kişiler de bulunmaktadır. Tabi bunun yanı sıra uygulama da sizlere kolaylık sağlamak amacıyla kendi içerisinde bazı özellikleri barındırmaktadır. Uygulamayı yeni indirdiyseniz video çekerken bu özelliklerin eminim neler olduğundan haberdar olmayabilirsiniz. Güzellik modu ise bunlardan birisidir. Güzellik modunu aktif edip video çekerek bir de onu kullanmadan video çektiğinizde arada ki farklı gördüğünüzde artık tüm videolarınızı o şekilde çekeceğinizi söyleyebiliriz. Güzellik modu yüzümüzü daha net gösterirken buna bağlı olarak kırışıkları da gidererek çekim sunabilmek için imkan sunmaktadır. İlgili modun hangi alan üzerinden aktif edileceğine ise beraber göz gezdireceğiz.

Tik tok güzellik modunu açma etkinleştirme

Tik tok güzellik modunu açma, tik tok güzellik modunu aktifleştirme, tik tok güzellik modunun yerini bilmiyorum, tik tok güzellik modu nasıl etkileştirilir, tik tok hesabımda güzellik modu nerede bulamıyorum, tik tok uygulaması içerisinde güzellik modu bende yok. Diyenler için video çekimlerinizi yaparken güzellik modundan yararlanabilmeniz için gereken ayarları sizlere sunmuş bulunuyoruz. Bu sayede artık sizlerde sorunsuz şekilde videolarınızı bu modu kullanarak yayına verebilirsiniz.

Tik tok güzellik modunu bulamıyorum

Tik tok hesaplarında güzellik modunu aktif hale getirebilmek için videoyu çekmeden önce bunu etkinleştirmek gerekiyor. Tik tok uygulamasına girip (+) işaretine tıkladıktan sonra video çekeceğiniz ekrana yönlendirileceksiniz.

Tik tok güzellik modunu açma etkinleştirme, tik tok güzellik modunu aktifleştirme, tik tok güzellik modu, tik tok güzellik modunu açma, tik tok güzellik modu nerede, tik tok güzellik modunu bulamıyorum
  • Videoyu çekmeden önce sağ tarafta yer alan Güzellik ibaresine tıklamanız halinde orta alana güzellik modu açık diye bir uyarı gelecektir.
  • Videoyu çekmeye başladığınızda yüzünüzün daha net bir görüntü verdiğini bu şekilde görebilirsiniz.
  • Güzellik modu belirttiğimiz alanda yoksa uygulama ile ilgili anlık sorun yaşanmış olabilir. Kapatıp yeniden girerek işlem denemesini yapabilirsiniz.
  • Yine devreye girmiyorsa bu durumda uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek sorunu kaldırabilirsiniz.

Tüm bu ayarlarla birlikte Tik tok güzellik modunu açma etkinleştirme işlemleri netice kazanmış olacaktır. Tik tok hakkında farklı yaşadığınız bir sıkıntı varsa bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.

TAVSİYE YAZI: Tik tok videomu sildim beğenide gözüküyor

2 YORUMLAR

  1. Tik tok Güzellik modunu açınca hiçbirşey değişmiyor ve arkadaşlatımda ten pürüzsüzleşyirme göz büyütme yüz küçültme gibi alanlar da varmış bende gözükmğyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here