Paylaş

Tik tok günün videoları nerede bulma. Tik tok uygulamasının içerisinde olan günün videolarının bulamıyorsanız çözüme ilişkin detaylar haberimizde.

Tik tok platformu da tıpkı diğer sosyal medya uygulamaları gibi kendini geliştirmekte olan uygulamadır. Uygulama da birinin beğendiği videoları tüm herkes görebildiğinden ötürü bu durum kullanıcılar için can sıkıcı bir hal almıştı. Sırf bundan dolayı tik toku bırakan kişiler dahi olduğu için doğrudan güncelleme gelerek bu durum düzeltildi. Tabi sadece bu alanda gelişmeler sağlanmadı diğer alanlarda da işlemler devreye koyuldu. Tik tokun bildirim alanına girdiğinizde burada en üst alanda açılan canlı yayınları ve buna bağlı beğenileri, profilinizin kimler ziyaret etmiş bu bilgilerin tamamını görebiliyorsunuz. Tüm bu bilgilerin dışında aynı zaman da tik tok ise size günün videosu altında bir video önerisi sunarak videonun izlenmesine imkan sunmaktadır. Fakat getirilen yenilikle beraber bildirim alanı da değişime gittiğinden ötürü günün videosuna nereden ulaşacağınızı detaylı şekilde yazı içerisinde sunumunu sağlayacağız.

Tik tok günün videoları nerede bulma

Tik tok günün videosu nerede, tik tok günün videosunu bulma, tik tok günün videosu görünmüyor, tik tok günün videosu yok, tik tok günün videosunu izleme, tik tok günün videosu nereye gitti, tik tok hesabımda günün videosuna dair bilgiyi bulamıyorum. Uygulamalarda bazen yeni gelen güncellemeyle beraber bazı özellikler farklı alanlara getirilebilmektedir. Bunun için az bir şey araştırma yaptıktan sonra nereye geldiğinizi görebilirsiniz.

Tik tok günün şarkısını bulma

Tik tok üzerinde yayınlanmış olan ve o günün videosunu görmek istiyorsanız bu durumda uygulamanın içerisine girişimizi sağlıyoruz. Hesabımızın içerisine girdikten sonra sağ alt kısımda mesaj ikonuna benzer bölüme tıklıyoruz.

Tik tok günün videoları nerede bulma, tik tok günün enleri, tik tok günün şarkısı, tik tok günün videosu, tik tok günün videolarını göremiyorum, tik tok günün şarkısı nerede
  • Bu söylediğimiz alan bildirimler bölümüne gireceğiniz alandır.
  • Gelen ekranda söylediğimiz gibi canlı yayınları, beğenileri ve profil ziyaretlerini görebilirsiniz.
  • Orta alanda da Tik tok ekibi; Mutlu et! Diye bir yazının ekranda görünüyor olması gereklidir.
  • Açılacak olan sayfa da günün en güzel şarkı videosu, günün en güzel moda videosu ve buna bağlı günün enli videolarının karşınıza çıktığı bir ekran olacaktır.
TAVSİYE YAZI: Tik tok bildirimleri ekrana gelmesin

Tik tok günün videoları nerede bulma adımlarının neler olduğunu yukarıda detaylı şekilde anlatmış bulunuyoruz. Uygulamanın bu alanı yenilemesiyle beraber nereden ulaşım gerçekleştireceğinizi bundan sonra sizler de bilmiş oldunuz.

Tik tok günün videoları nerede bulma, tik tok günün enleri, tik tok günün şarkısı, tik tok günün videosu, tik tok günün videolarını göremiyorum, tik tok günün şarkısı nerede

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here