Paylaş

Tik tok girmeme izin vermiyor çıkışa atıyor. Tik tok hesabına giriş yapmaya çalıştığınız sırada sizi sürekli dışarıya atıyorsa buna etki eden nedenleri ele alacağız.

Ülkemizde oldukça popüler bir uygulama haline gelen tik tok hesaplarında kitle gün geçtikçe artmaya devam etmektedir. Getirilen yeniliklerle birlikte daha fazla kitleye ulaşmayı başaran uygulama da özgün videoların çekilmesi buna sebep olmaktadır. Tik tok uygulaması ücretli bir uygulama değildir. Play store ya da Apple store üzerinden telefonlarınıza indirimini sağlayıp gerekli bilgileri girip kullanımlarınıza başlayabilirsiniz. Her uygulamada olduğu gibi tik tok hesaplarında da sunucu ya da kullanıcı kaynaklı problemler meydana gelebilmektedir. Yakın zaman içerisinde uygulamaya giriş yapan kişilerin hesaplarına girdikten sonra direk dışarı atılma sorunuyla karşılaşıldığı ortaya çıkmıştır. Oluşan bu sorun ile ilgili problemin ne ile alakalı olduğunu ise ister istemez merak edilmektedir. Tik tok yeni bir uygulama olmasından dolayı alınan hatalar karşısında izlenecek yolda haliyle bilinmemektedir.

Tik tok girmeme izin vermiyor çıkışa atıyor

Tik tok dışarı atıyor, tik tok girmeme izin vermiyor, tik tok giriş yaptıktan sonra dışarıya atıyor, tik tok neden çıkışa atıyor, tik tok çıkışa atmasın, tik tok dışarı atmasın, tik tok girdikten sonra hemen dışarıya atıyor. Her zaman normal şekilde giriş sağladığınız uygulama sizleri dışarı atıyorsa bunun nedeni arka planda çalışan uygulamalarla alakalıdır. Geri plandaki uygulamaları kapatıp tekrar deneme sağladığınız da sorunun giderilmesi gereklidir.

Tik tok sürekli dışarı atıyor

Arka plandaki tüm uygulamaları kapatmanıza karşı da hala daha uygulama sizi dışarı atıyorsa güncellemelerden kaynaklı sorun yaşıyor olabilirsiniz. Yani tik tok şifrenizi biliyorsanız eğer uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak deneme gerçekleştirebilirsiniz.

Tik tok girmeme izin vermiyor çıkışa atıyor, tik tok dışarı atıyor, tik tok girmeme izin vermiyor, tik tok giriyorum çıkıyor, tik tok girmeme müsaade etmiyor, tik atma sorunu
  • Denemeleri gözden geçirdiğinizde yine sorun devam ediyorsa farklı bir telefondan deneme yaparak hesaba giriş yapılıp yapılmadığı test edilmelidir.
  • Uygulama içerisinde yapılan bu ayarlar sonrasında tik tokun sizi dışarı atmaması gereklidir.
  • Ama tüm bu ayarlar doğrultusunda da dışarı atmaya devam ederse bununla alakalı olarak tik tok yetkilileriyle hesabınız için iletişime geçmeniz gerekiyor.
  • Tik tok sorun bildirme üzerinden sorunu kapsamlı şekilde yetkililere iletebilirsiniz.
TAVSİYE YAZI: Tik tok çok hızlı yorum yapıyorsun ara ver

Yalnız yukarıdaki ayarlar sonuçsuz kalmayacağı için sorun bildirmeniz gerek kalmadan problem giderilmiş olacaktır.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here