Paylaş

Tik tok giriş yapılan cihazları bulma. Tik tok uygulamasına hangi cihazların girmiş olduğunu görebilmeniz için nerelere giriş yapılacağına bakacağız.

Tik tok uygulaması gün geçtikçe daha da çok popüler hale gelmektedir. Hal böyle olunca da uygulama içerisinde de yenilikler hızla hesaplara dahil edilmektedir. Tik tok video destekli sosyal medya platformlarından bir tanesidir. Genel ağırlık özgün video içeriklerinin paylaşıldığı bir ağdır. Paylaşılan videoların milyonlarca kişi tarafından izlendiğini söyleyebiliriz. Ve popüler kullanıcı tiki almış olan hesapların videoları daha fazla izlenildiğini görebilirsiniz. Son zamanlarda tik tok uygulamasında da hesap çalınma gibi durumların baş göstermesiyle birlikte uygulama içerisinde güvenlik adına alınacak önlemler en üst seviyelere çıkarılmıştır. Bunlardan birisi de hesabınıza hangi cihazlar tarafından giriş yapıldığını kontrol edebilmektedir. Artık tik tok hesabınıza hangi cihazlardan giriş yapılmış bu bilgileri görebildiğinizden dolayı hesap güvenilirliğini daha rahat şekilde sağlayabilirsiniz. Hesabınıza hangi cihazlardan girişin yapıldığını öğrenebilmek için giriş yapmanız gereken alanlardan bahsedeceğiz.

Tik tok giriş yapılan cihazları bulma

Tik tok hesabıma kim girmiş, tik tok giriş yapılan cihazlar, tik tok hangi cihazlardan giriş yapılmış, tik tok hesabıma hangi cihaz girmiş, tik tok giriş yapılan cihazları nasıl bulabilirim, tik tok uygulamasında giriş yapılan cihazları görmek istiyorum. Özellikle ülkemizde hızla yaygınlaşan tik tok uygulamasında sürekli olarak güncellemeler de gelmektedir. Getirilen güncellemelerle birlikte kullanım daha kolay hale getirilmektedir.

Tik tok giriş yapılan cihazlar

Tik tok uygulamasına girişimizin sağlanmasıyla birlikte profil alanına geliyoruz. Hesabınızın hemen sağ alt tarafından profil simgesi göreceksiniz. Sağ üst alanda bulunan (..) çizgili bölmeye tıklamanız sonrasında Ayarlar alanına giriş sağlıyoruz.

Tik tok giriş yapılan cihazları bulma, tik tok giriş yapılan cihazlar, tik tok girilen cihazlar, tik tok hangi cihazlar girmiş, tik toka girilen cihazları görme, tik tok girilen cihazlar nerede
  • Beraberinde ‘’Hesabımı yönet’’ bölmesine tıklıyoruz.
  • Burada Cihazları yönet adı altında bir sekme görmeniz gerekiyor.
  • Onun üzerine tıklıyoruz. Hesaba hangi telefon ya da bilgisayar tarafından giriş yapıldığı gelen bu ekranda gösterilecektir.
  • Hesabınıza sizin bilginiz olmayan bir cihaz tarafından giriş olmuşsa direk olarak şifre değiştirmeye gitmenizde yarar bulunmaktadır.
TAVSİYE YAZI: Tik tok videoyu yavaşlatmak istiyorum

Şifre değişikliği sonrasında iki faktörlü kimlik doğrulamanızı da faal hale getirerek uygulamayı güvenilir hale getirebilirsiniz. Tik tok ile ilgili sormak istediğiniz farklı sorunları bizlere yorumdan iletebilirsiniz.

Tik tok giriş yapılan cihazları bulma, tik tok giriş yapılan cihazlar, tik tok girilen cihazlar, tik tok hangi cihazlar girmiş, tik toka girilen cihazları görme, tik tok girilen cihazlar nerede

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here