Paylaş

Tik tok filtre yorumları açma etkinleştirme. Belirlediğiniz anahtar kelimelerin yorumlarda gizlenmesi için ilgili ayarları yazımızda konu aldık.

Tik tok video paylaşım platformu olarak sevilen sosyal medya uygulamalardan biri haline geldi. Kitle her geçen gün arttıkça uygulamada kendini yenilemektedir. Yayınlanan videolar kısa zamanda inanılmaz bir kitleye ulaşım sağlamaktadır. Bu da videoyu paylaşan kişinin daha fazla video paylaşmasına imkan sunmaktadır. Böylelikle hem video yapılan kalpler artmakta hem de buna bağlı olacak şekilde takipçi kitlesinde inanılmaz bir artış olmaktadır. Tik tok videolarına yapılan yorumları kapatabilmek mümkünken artık videoları kapatmanıza gerek kalmadan istemediğiniz içeriklerin gizlenmesini sağlayabilmek mümkün hale gelmiştir. Filtre yorumlarının açabilmek ve anahtar kelimeleri girebilmeniz için tik tok alanında nereye gireceğinize ilişkin işlemleri sizlere aktaracağız. Yapılacak ayarlarla birlikte artık belirttiğiniz anahtar kelimeler yaptığınız gönderilerde gizlenecektir. Ve artık videoları yoruma kapalı hale getirmenizin de bir nevi önüne geçmiş olacaksınız. Ayarlarımızı nereden yapılacağına gelin birlikte göz atalım.

Tik tok filtre yorumları açma etkinleştirme

Tik tok yorumları gizleme, tik tok yorumlar nasıl gizlenir, tik tok filtre yorumlarını açma, tik tok istenmeyen yorumları gizleme, tik tok anahtar kelime nereden girilir, tik tok yorumlar gizlenmiyor, tik tok yorum gizlemesi nasıl yapılır. Şeklinde belirttiğiniz aşamaları yazımızda konu alarak işlemlerin kontrolünüz altında olmasına imkan sağlayacağız. Yapılan bu ayarlar ile birlikte bundan sonraki süreç içerisinde sorunsuz bir şekilde gönderilerinizi paylaşıp gereksiz yorumların görünmemesinin önüne geçmiş olacaksınız.

Tik tok istemediğim yorumlar görünmesin

Tik tok filtre yorumları ilk aşamada kapalıdır. Temel nedeni ise yorumda gizlenecek kelimelerin sizler tarafından belirlenmesini istemektedir. Tik tok filtre yorumlarınızı açmak içinse uygulamanın içerisine girişimizi gerçekleştiriyoruz.

Tik tok filtre yorumları açma etkinleştirme, tik tok filtre yorumları nerede, tik tok yorumları gizleme, tik tok yorumlar nasıl gizlenir, tik tok yorumları filtreleme, tik tok yorumlar gizlenmiyor

  • Profil alanına geldikten sonra sağ üst alanda bulunan (…) bölüme tıklıyoruz.
  • Gelen ekranda bulunan ‘’Gizlilik ayarları’’ alanına erişim gerçekleştiriyoruz.
  • Oradan da alt alana baktığınızda ‘’Filtre yorumları’’ seçeneğini göreceksiniz.
  • Oraya giriş yapıp ‘’Anahtar kelimeye göre filtrele’’ yazısının karşısındaki kutucuğu sağa doğru kaydırmanız durumunda alt kısma giriş sağlayacağınız ‘’Anahtar kelime ekle’’ bilgilerini girebilirsiniz.
  • Sizin belirlediğiniz kelimeler artık yaptığınız gönderi altında gizlenmiş bir hale dönüşecektir.
  • Daha sonrasında farklı kelimelerin gizlenmesini isterseniz yine bu alana gelerek ilgili anahtar kelimelerin girişini sağlatabilirsiniz.

Tik tok filtre yorumları açma etkinleştirme işlemleri sırasında takıldığınız veya da sormak istediğiniz bir yer olursa bunu bize yorum alanından paylaşmanız yeterlidir.

Tik tok filtre yorumları açma etkinleştirme, tik tok filtre yorumları nerede, tik tok yorumları gizleme, tik tok yorumlar nasıl gizlenir, tik tok yorumları filtreleme, tik tok yorumlar gizlenmiyorTik tok filtre yorumları açma etkinleştirme, tik tok filtre yorumları nerede, tik tok yorumları gizleme, tik tok yorumlar nasıl gizlenir, tik tok yorumları filtreleme, tik tok yorumlar gizlenmiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here