Paylaş

Tik tok film müziğini kapatma kapanmıyor.  Uygulama içerisinde seçtiğiniz müziğin tonunu videoya göre ayarlamak için gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Ülkemizdeki en popüler müziklerin seçimi yapılıp videolarda kullanılmaya başlanmıştır. Bu hem şarkı sahibini mutlu ederken hem de kullanıcılar mutlu olmaktadır. Buna öncülük eden tik tok uygulaması ise çekilen video içerikleriyle beraber popülerliğini daha fazla artırmaktadır. Tabi videolarda müziklerin daha ağırlıklı olduğunu söyleyebilmekteyiz. Yani kendi orijinal sesinizle çektiğiniz videoların biraz daha geri planda kaldığını görebilirsiniz. Ama seçeceğiniz film müziğiyle beraber geri planda yaptığınız hareketlerle birlikte orijinal bir video ortaya çıkartabilirsiniz. Videodaki film müzik sesinin azaltılmasını istediğinizde sesin bir türlü azalmaması ya da komple azalması ister istemez uygulama da sorun yaşatacaktır. Genel itibariyle tik tok kullanıcıların çoğu bu ayarların nerede olduğuna sahip olsalar da bir çok kullanıcı film müziğinin hangi alanda kısılıp yükseltileceğini bilmemektedir. O yüzden film müzik sesinin de videoya göre ayarlayabilmeniz için aşağıdaki ayarları takip etmeniz yeterlidir.

Tik tok film müziğini kapatma kapanmıyor

Tik tok film müziğini kısma, tik tok film müzik sesini ayarlama, tik tok film müziği nerede, tik tok film müziğini azaltma, tik tok uygulamasında film müziğini nereden azaltabilirim, tik tok film müziğini azaltmanın yolu var mı? Sorusunun yanıtını merak edenlere özel vereceğimiz cevap evettir. Evet film müziğiyle ilgili ses ayarını uygulama içerisinde kendiniz sorunsuz şekilde azaltıp yükseltilmesini sağlayabilirsiniz. Videoda hem orijinal sesin hem de film sesinin olmasını istiyorsanız detaylar haberimizde.

Tik tok film müziğini kısma

Film müzik sesinin azaltmak için yapmanız gereken ayar videoyu hazırlamak olacaktır. Videoyu hazırladıktan sonra yayınlamadan önce üst alanda bulunan Ses butonuna tıklayıp gelen ekranda Film müziği alanının karşısındaki yerden sesini kısılıp yükseltilmesini kendinize bağlı olacak şekilde ayarlama yapabilirsiniz.

Tik tok film müziğini kapatma kapanmıyor, tik tok film müziği, tik tok film müziğini kapatma, tik tok film müziğini azaltma, tik tok film müziğini kısma, tik tok film müziğini kısamıyorum

Bazı kullanıcı kitlesi tamamen kapatmak istiyor. Yalnız işte burada tamda anlaşılamayan bir nokta ise film müziği sesini tamamen kapatmak istiyorsanız bunun için videoya bir müzik seçmemeniz gerekiyor. Şayet film müziği seçmezseniz eğer video da normal şekilde çıkmaya devam edecektir.

TAVSİYE YAZI: Tik tok live nerede gözükmüyor çıkmıyor

Tik tok film müziğini kapatma kapanmıyor sorunuyla alakalı tüm bildiklerimizi detaylı şekilde anlatmış bulunuyoruz. Sormak istediklerinizi bize yorumdan iletebilirsiniz.

Tik tok film müziğini kapatma kapanmıyor, tik tok film müziği, tik tok film müziğini kapatma, tik tok film müziğini azaltma, tik tok film müziğini kısma, tik tok film müziğini kısamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here