Paylaş

Tik tok ekran filtresini bulamıyorum. Tik tok uygulamasında filtrelerin yeri önem arz ettiğinden dolayı ekran filtresini nasıl kullanacağınızı yazımızda anlatacağız.

Filtrelerin yeri sosyal medya hesaplarında oldukça önemli bir yere sahiptir. Etrafı daha güzel hale getiren filtrelerinizi tik tok uygulamasında da kullanabilmeniz mümkündür. Genel olarak efekt kullanımı yapılan uygulamada filtre kullanan kişi sayısı da fazlalaşmıştır. Ekran filtreleri ise bulunduğunuz yeri daha eğlenceli hale getirebilmektedir. Tik tok uygulaması ülkemizde yeni popüler olduğu için uygulamayı telefonlarına indiren kişiler çoğu ayarın yerini bulmakta güçlük çekebilmektedir. Zorluk çekilmemesi için tik tok hakkında bildiklerimizi yaşanan sıkıntıların hepsini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Platform içerisinde ekran filtresini kullanıp etrafı bir diskoya ya da partideymiş havasına çevirmeniz mümkündür. Henüz daha keşfedilmeyen özellikleri dikkat çekse de bu özelliklerin zaman içerisinde herkes tarafından kullanılacağını belirtebiliriz. Ekran filtresi nerede diye merak ediyorsanız o halde aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterlidir.

Tik tok ekran filtresini bulamıyorum

Tik tok ekran filtresi, tik tok ekran filtresi nasıl kullanılır, tik tok hesabımda ekran filtresini göremiyorum, tik tok uygulamasında ekran filtresi için nereye girmem gerekiyor, tik tok ekran filtresi kısmı bende çıkmıyor. Filtreler bulunduğunuz alanı ve etrafı farklı boyuta taşıdığından dolayı önemli bir yer almaktadır. Filtrenin yerini göstererek bu alana geldiğiniz de sizin hesabınızda görünmeme sorunu varsa onunla ilgili de çözümü aktaracağız.

Tik tok ekran filtresi kullanma

Filtrenin videoya dahil edilebilmesi için ilk olarak hesabınızdan video çekmeniz gerekiyor. Videonun çekilimi için uygulamanın içerisine girdikten sonra (+) işaretine tıklayıp kameranın açılmasını sağlıyorsunuz. Bu aşamaları tek tek anlatmamız daki neden bilen kullanıcılar haricinde bilmeyenler için de kolaylık sağlamak istediğimizden kaynaklıdır. Videoyu çektikten sonra sol tarafta bulunan Efekt simgesine tıklıyoruz.

Tik tok ekran filtresini bulamıyorum, tik tok ekran filtresi yok, tik tok ekran filtresi nerede, tik tok ekran filtresi, tik tok ekran filtresi gözükmüyor, tik tok ekran filtresi kullanma
  • Efekt simgesine tıkladıktan sonra filtrelerin olduğu ekran gelecektir.
  • Sola doğru kaydırdığınız da ekran filtresi karşınıza gelecektir.
  • Videoyu bu şekilde çekmeniz ve daha sonrasında paylaş demeniz yeterliliğini koruyacaktır.
  • Eğer bu alanda ekran filtresi görünmüyorsa uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım.
  • Olmaz ise sorun bildir üzerinden sorunu bildirmeniz yeterlidir.
  • Ekran filtresini seçtikten sonra etraf tamamen sanki partideymişsiniz gibi bir ortam yakalayacaksınız.
Tik tok ekran filtresini bulamıyorum, tik tok ekran filtresi yok, tik tok ekran filtresi nerede, tik tok ekran filtresi, tik tok ekran filtresi gözükmüyor, tik tok ekran filtresi kullanma

Tik tok ekran filtresini bulamıyorum sorunuyla alakalı eklemek istediklerinizi bize yorum kısmından paylaşmanız yeterlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here