Paylaş

Tik tok düet yapmayı kapatamıyorum. Tik tok uygulamasında düet yapılmasın istiyorsanız uygulamadan hangi ayarların nasıl yapıldığını paylaşacağız.

Yeni çıkan tik tok uygulamasında video içerikleri oldukça farklılık göstermektedir. Gerek dublaj olsun gerekse de düet olsun oldukça aktif olarak kullanılmaktadır. Paylaşılan bir video şayet düet yapmaya herkese açık haldeyse o video ile ilgili düet yapma işlemlerini sağlayabilmek mümkündür. Videonun üzerine geldikten sonra paylaş butonuna tıkladığınızda açılır pencere düet yazısı kendiliğinden çıkacaktır. Onun üzerine tıkladığınız da ise kameranız açılacak bu sayede düet işlemleri sağlayabilirsiniz. Lakin başka kişilerin sizin videonuz üzerinde düet yapıp paylaşılmasını istemiyorsanız bu ayarları uygulama içerisinde kapalı konuma getirmelisiniz. Tik tok hesabında düeti kapalı hale getirebilmek için uygulama üzerinden hangi adımları takip etmeniz gerektiği ise haberimizde bulunmaktadır.

Tik tok düet yapmayı kapatamıyorum

Tik tok videoyu düete kapatmak istiyorum, tik tok düet nasıl kapatılır?, tik tok videom ile düet yapılmasın, tik tok düet nereden kapatılır, tik tok düetin kapatılabilmesi için ne yapmam gerekiyor. Videoların çiftli şekilde karşılıklı paylaşımlarına gerek tik tok hesabında gerekse de facebook ya da instagram uygulamasında görebilmek mümkündür. Tik tok böyle videolara öncülük ettiği için de kullanıcı kitlesi hızla artış göstermektedir. Peki sizin paylaşım yaptığınız bir video üzerinden düet yapılmasını nasıl engelleyebilirsiniz. İşte bunun çözümünü de biz sizin adınıza sağladık.

Tik tok düet yapılmasın

Yaptığınız bir video üzerinde düet yapılmasını istememek en doğal ve en tabii hakkınızdır. Düetin engellenebilmesi için ilk olarak uygulamanın içerisine giriş sağlıyoruz. Sonrasında ise profil ekranına gelerek ekranın sağ üst alanında bulunan (…) çizgili bölüme tıklıyoruz.

Tik tok düet yapmayı kapatamıyorum, tik tok düet kapanmıyor, tik tok düet nasıl kapatılır, tik tok düet nereden kapatılır, tik tok düet yapılmasın, tik tok düeti kapatma

Karşımıza ayarlar ekranı gelecektir. Gelen seçenekler içerisinden ”Gizlilik ayarları” bölümüne erişim sağlıyoruz. Bu alana girdiğimiz de ise ”Kimler benimle düet yapar” seçeneğini bulabilirsiniz. Oranın içerisine giriş yaptıktan sonra ise ”Herkese açık” olan alanı ”Kapalı” hale getirmeniz halinde artık videolarınızla hiç kimse video yapamayacaktır.
Tik tok düet yapmayı kapatamıyorum sorununa dair yukarıda bahsedilen ayarlar sonrasında şayet işlemler olmaz ise uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek denemenizi sağlamalısınız. Sonrasında sorun kalmayacaktır.

Sizin için hazırlamış olduğumuz Google play store arama geçmişi gözükmesin yazımızı inceleyebilirsiniz.

Tik tok düet yapmayı kapatamıyorum, tik tok düet kapanmıyor, tik tok düet nasıl kapatılır, tik tok düet nereden kapatılır, tik tok düet yapılmasın, tik tok düeti kapatmaTik tok düet yapmayı kapatamıyorum, tik tok düet kapanmıyor, tik tok düet nasıl kapatılır, tik tok düet nereden kapatılır, tik tok düet yapılmasın, tik tok düeti kapatma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here