Paylaş

Tik tok dublajı nasıl yapılıyor nerede. Tik tok uygulamasında dublaj video çekimi için yapmanız gereken ayarları adım adım anlatacağız.

Tik tok uygulamasındaki videoların hemen hemen tüm videolar dublaj olarak yayınlanmaktadır. Eğer uygulamayı telefonunuza yeni indiren bir kullanıcı iseniz bu videoların nasıl çekildiğini eminim herkes gibi sizde merak ediyorsunuzdur. Kısa zaman içerisinde bir anda ülkemizde yaygınlaşan bu uygulama da siz de videolarınızı dublaj şeklinde yayınlayabilmek için yapılması gereken tüm işlemleri tek tek kaleme almış bulunuyoruz. Uygulama yeni ve siz de uygulama da yeni olduğunuz için bir çok ayarları bilemeyebilirsiniz. Tik tok uygulaması hakkında bilinmeyenleri web sitemizde bulabilirsiniz. Bazı tik tok kullanıcıları ise dublajın nasıl yapılacağını biliyor olmasına rağmen seç seçimin de istenilen sesi bulamadığını dile getirmektedir. Böyle tarz durumlarda da hangi alanlardan işlemlerin yapılması gerektiğine birlikte bakıyor olacağız.

Tik tok dublajı nasıl yapılıyor nerede

Tik tok dublaj nasıl yapılır?, tik tok dublaj video nasıl çekiliyor, tik tok uygulamasında dublaj videolarını nasıl çekiyorlar, tik tok istenilen seste dublaj videosu yapamıyorum, tik tok dublaj yapabilmek için hangi adımları takip etmeliyim. İletilen bu soruların yanıtsız kalmaması için girdiğimiz araştırmaların sonuçlarını sizlerle paylaşarak problemi ortadan kaldıracağız.

Tik tok dublaj nerede

Tik tok hesabında paylaşılan dublaj videoları kendiliğinden meydana gelmemektedir. Ya da dublaj seçeneği adı altında bir alan bulunmamaktadır. Dublaj video çekimi için tik tok uygulamasına girdikten sonra orta alanda bulunan (+) işaretine tıklıyoruz.
Beraberinde kamera açılacaktır. Video çekimine başlamadan önce bir ses seç yazısı göreceksiniz. Bu alana tıklayıp gelen seçenekler içerisinde dublaj olarak çekmek istediğiniz bir sesi seçerek işlemlerimize devam ediyoruz.

Tik tok dublajı nasıl yapılıyor nerede, tik tok dublaj nasıl kullanılır, tik tok dublaj nasıl yapılır, tik tok dublaj nerede, tik tok dublaj videosu çekme, tik tok dublaj yapma

Sesi seçtikten sonra kamera alanına uzunca basmanız halinde video çekmeye başlayacaktır. Tabi seçtiğiniz ses eşliğinde video çekileceği için ağız hareketlerinizi ya da vücut hareketlerinizi tam videodaki sese göre ayarlamanız videonun daha orjinal olmasına imkan sağlayacaktır.

Tik tok dublajı nasıl yapılıyor nerede diye merak eden kitle için çözüm yollarını sunmuş bulunuyoruz. Tabi bunların dışında gezinti yaptığınız bir videodaki ses üzerinden işlem sağlamak isterseniz de sağ tarafta bulunan CD şeklindeki bölmeye tıklamanız yeterlidir.

Dilerseniz sizin için hazırladığımız Bilgisayardan whatsappa hikaye eklenebilir mi makalemizi inceleyebilirsiniz.

Tik tok dublajı nasıl yapılıyor nerede, tik tok dublaj nasıl kullanılır, tik tok dublaj nasıl yapılır, tik tok dublaj nerede, tik tok dublaj videosu çekme, tik tok dublaj yapma Tik tok dublajı nasıl yapılıyor nerede, tik tok dublaj nasıl kullanılır, tik tok dublaj nasıl yapılır, tik tok dublaj nerede, tik tok dublaj videosu çekme, tik tok dublaj yapma Tik tok dublajı nasıl yapılıyor nerede, tik tok dublaj nasıl kullanılır, tik tok dublaj nasıl yapılır, tik tok dublaj nerede, tik tok dublaj videosu çekme, tik tok dublaj yapma Tik tok dublajı nasıl yapılıyor nerede, tik tok dublaj nasıl kullanılır, tik tok dublaj nasıl yapılır, tik tok dublaj nerede, tik tok dublaj videosu çekme, tik tok dublaj yapma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here