Tik tok dilini değiştiremiyorum olmuyor. Hesabınızda kullanılan dil ayarlarını değiştirmek istiyorsanız ayarlarımızın hangi alan üzerinden yapılacağını kaleme alacağız.

Günümüz teknolojisi her geçen gün hızla gelişmektedir. Buna da çıkan uygulamalar ayak uydurmaktadır. Ülkemiz de son dönemlerde baş gösteren uygulamalardan birisi Tik tok uygulamasının her geçen gün kullanıcı kitlesinin arttığını belirtmekte fayda bulunmaktadır. 350 Milyon kullanıcıya ulaşan uygulama ile ilgili her geçen gün bu sayı oranında artış göstermektedir. Bir çok ses kayıtlarının dublaj yöntemiyle video haline getirmek tek bir tuşla mümkündür. Bundan dolayı da uygulamayı indirip kullanmaya başlayan sayısı artmaktadır. Oldukça eğlenceli bir platform olan tik tok hesaplarında dil ayarlarını da kendinize bağlı olacak şekilde değiştirebiliyorsunuz. Şuan da hesapta toplamda 38 dil bulunmaktadır. Bu dillere bağlı olacak şekilde kendi ülkenizin ve bildiğiniz dili ayarlayabilmek adına yapılacak işlem ayarları yazı detayında bulunmaktadır. Siz de hazırsanız tik tok hesabında dili nasıl değiştireceğimize birlikte bakabiliriz.

Tik tok dilini değiştiremiyorum olmuyor

Tik tok dil değiştirme, tik tok dili nasıl değişir?, tik tok dili nereden değiştirebilirim, tik tok dili değişmiyor, tik tok dil ayarları nerededir, tik tok dil ayarı, tik tok dil değişimi yapmak istiyorum. Tik tok hesabınızdaki dil ayarını kendinize göre ayarlayabilmek için uygulama içerisinde hangi adımların ilerlemesi yapmanız gerektiğini kontrol edeceğiz. Tik tok hesaplarınız diğer uygulamalardan biraz daha karışık gelebilir. O yüzden bizler sizler için araştırmaları sağlayarak durumu yazıya aktarımını sağlamaktayız.

Tik tok dil değişmiyor

Tik tok uygulaması içerisine giriş işlemi sağladıktan sonra ana profil ekranına geliyoruz. Profil ekranına gelebilmeniz içinse sağ alt tarafta bulunan insan ikonuna tıklıyoruz. Ardından profil ekranı karşımıza gelmiş olacaktır. Profile erişim sağlandıktan sonra sağ üst alanda var olan (…) üç çizgili butonuna tıklayabilirsiniz. Buraya tıkladığınız da karşınıza ”Ayarlar” seçeneği gelecektir.

Tik tok dilini değiştiremiyorum olmuyor, tik tok dil ayarı, tik tok dil değişmiyor, tik tok dil nasıl değişir, tik tok dil değiştirme, tik tok dilini değiştiremiyorum

Gelecek olan ayarlar seçeneği içerisinde var olan bilgilendirmeler de ”Genel ayarlar” kısmını göreceksiniz. ”Genel ayarlar” bölümüne giriş yaptıktan sonra karşınız da dil seçeneği gelecektir. Dil ikonuna tıkladığınız da toplamda 38 adet dil bilgilendirmeleri karşınıza gelmiş olacaktır.

Hangisini seçmek istiyorsanız seçip işlemlere devam edebilirsiniz. Uygulamanızın dili Türkçe değil ise yerleri aynı olduğundan dolayı genel anlamda görsellere bakara ilerleme yapmanız da fayda bulunmaktadır.

Tik tok dilini değiştiremiyorum olmuyor yaptığınız işlemler de dil değişmediyse uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yükleyelim. Ardından değişiklik sırasında internet bağlantısının gidip gitmediğinden emin olmanız gereklidir. Ona rağmen sorun olursa alınan hatalarla birlikte yoruma durumu iletebilirsiniz.

Tik tok dilini değiştiremiyorum olmuyor, tik tok dil ayarı, tik tok dil değişmiyor, tik tok dil nasıl değişir, tik tok dil değiştirme, tik tok dilini değiştiremiyorum Tik tok dilini değiştiremiyorum olmuyor, tik tok dil ayarı, tik tok dil değişmiyor, tik tok dil nasıl değişir, tik tok dil değiştirme, tik tok dilini değiştiremiyorumTik tok dilini değiştiremiyorum olmuyor, tik tok dil ayarı, tik tok dil değişmiyor, tik tok dil nasıl değişir, tik tok dil değiştirme, tik tok dilini değiştiremiyorum

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz