Paylaş

Tik tok dil ayarları nerede gözükmüyor. Uygulama içerisinde dil ayarlarını bulamıyor ya da karşınıza çıkmıyorsa çözüme yönelik adımları ele almış bulunuyoruz.

Son dönemlerin en popüler uygulamalarından biri haline gelen video paylaşım platformu tik tok hesaplarına üyelikler her geçen gün artmaktadır. Üye sayısının her geçen gün artışı sağlanan tik tok uygulamasıyla ilgili merak edilenleri yazımıza konu alıyoruz. Dilin nasıl değişimi sağlandığını bundan bir önceki makale içeriğimiz de belirtmiş bulunuyoruz. Bu yazımız da ise dilin farklı olarak geldiği hesaplarda uygulama içerisinde dil seçeneğinin nerede olduğuna dair bilgilendirmeleri vereceğiz. Bazı kullanıcılar uygulama içerisinde gezinti sağladığı sırada dil ayarlarını bulamadıklarını ya da göremediklerini dile getirmektedir. Tik tok hesabında dil ayarlarının hangi alandan kontrol edeceğinizi ve ayarların değişikliğine gitmemiz için sorunu gidereceğiz. Aslında basit olan bir işlemin zor hale gelmesinin tek sebebi uygulamaya yabancı oluşumuzla alakadır. Yani bu sorun sizlik bir sorun değildir.

Tik tok dil ayarları nerede gözükmüyor

Tik tok hesabımda dil ayarlarını bulamıyorum, tik tok dil ayarları görünmüyor, tik uygulamasında dil ayarlarını nereden bulabilirim, tik tok dil gözükmüyor, tik tok dilini değiştirmek için ayarları bulamıyorum, tik tok dil seçeneği ekranı nerede. Yeni bir uygulama olan tik tok hesabınız da dil seçeneklerinin hangi alanda olduğuna dair ayarlara birlikte bakıyor olacağız.

Tik tok dil bulamıyorum

Dublaj videosu denince ilk akla gelen uygulamalardan birisi olan tik tok hesaplarında dublaj videoları aldı başını gitti. Artık facebook ve instagram uygulamasında da gezinti sağladığınız da karşınıza çıkan uygulama için yaşanan aksaklıkları ele alıyoruz.

Tik tok dil ayarları nerede gözükmüyor, tik tok dil ayarı nerede, tik tok dil ayarı gözükmüyor, tik tik dil bulamıyorum, tik tok dil çıkmıyor, tik tok dil yok

  1. Dil ayarını bulabilmek için öncelikle uygulamaya giriş sağlıyoruz.
  2. Hesaba giriş yaptıktan sonra profiline geliyoruz. Sağ üst kısımda bulunan (…) ikona tıkladığımız da gelecek olan ekranda ”Genel ayarlar” kısmını göreceksiniz.
  3. Buraya tıkladığımız da dil ayarlarına ulaşmış olacaksınız.
  4. 38 Adet dil bulunmaktadır. Bu dil ayarları içerisinde hangisini kullanmak isterseniz duruma göre ayarlama yapabilirsiniz.
  5. Bunun dışında genel ayarlar kısmı görünmüyorsa internet bağlantısı gitmiş olabilir.
  6. Eğer internet var ise bu durumda uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim.
  7. Daha sonrasında bir sorun ile karşı karşıya kalırsanız hataları bize iletmenizi rica ederiz.

Tik tok dil ayarları nerede gözükmüyor problemi için yaptığımız ayarlar umarım işinizi görmüştür. Tik tok hesaplarına ait tüm yaşanan aksaklıkları konu alıyor olacağız. Bizleri takipte kalın.

Tik tok dil ayarları nerede gözükmüyor, tik tok dil ayarı nerede, tik tok dil ayarı gözükmüyor, tik tik dil bulamıyorum, tik tok dil çıkmıyor, tik tok dil yok Tik tok dil ayarları nerede gözükmüyor, tik tok dil ayarı nerede, tik tok dil ayarı gözükmüyor, tik tik dil bulamıyorum, tik tok dil çıkmıyor, tik tok dil yokTik tok dil ayarları nerede gözükmüyor, tik tok dil ayarı nerede, tik tok dil ayarı gözükmüyor, tik tik dil bulamıyorum, tik tok dil çıkmıyor, tik tok dil yok

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here