Paylaş

Tik tok dijital refahı kapatma kapanmıyor. Tik tok hesabında hatırlatmayı kaldırmak ya da kapatabilmek için işlemleri sizlere aktaracağız.

Telefonda uygulamalarda geçirilen zaman fazlalaşınca zorunlu olacak şekilde hatırlatma koymaktayız. Tik tok uygulamasında da bu işlemi dijital refah alanı içerisinde gerçekleştirebiliyoruz. Günlük hayatta geçirilen süre diliminin büyük bir yoğunluğu uygulamalara verdiğimiz için zaman akıp gidebilmektedir. O yüzden günlük hayatta yapmamız gereken işlerden mahrum kalabilmekteyiz. Bunun önüne geçebilmek için sağlanacak ve yapılacak aşamalar var. Siz kendinize ne yaparsanız yapın hakim olamıyorsanız zorunlu bir şekilde hatırlatma koyma ihtiyacı duyabilirsiniz. 2 saat geçtikten sonra otomatik olarak sizden şifre istemekte olan tik tok uygulamasında koyulan bu işlemin iptali için yapılacak ayarlardan bahsedeceğiz. Böylelikle hem hatırlatma kalkmış hem de siz bundan sonra şifre girmenize gerek kalmadan doya doya video içeriklerini izlemeye devam edebileceksiniz.

Tik tok dijital refahı kapatma kapanmıyor

Tik tok hatırlatmayı kapatma, tik tok hatırlama nasıl kapatılır, tik tok hesabında dijital refah nereden kapanır, tik tok dijital refah kapatmak istiyorum, tik tok dijital refah kapatmak için bir alan var mı, tik tok dijital refah ayarı nerede. Tik tok video paylaşımlarının sınırsız olarak yayınlanmış olduğunu uygulamadır. İçeriklerin kullanıcılara has olarak atıldığı uygulamanın popülerliği ise her geçen gün daha da artış göstermektedir. Zamana dair aldığınız önlemi geri çekebilmek için de yine hangi işlemleri yapacağınızı belirteceğiz.

Tik tok hatırlatmayı kapatma

Tik tok hatırlatmasını devre dışı bırakabilmek için yapılması gereken ilk işlem hesaba giriş gerçekleştirmektir. Hesaba giriş yaptıktan sonra profil alanına geliyoruz. Buradan da sağ üst köşede bulunan (…) çizgi butonuna tıklıyoruz.

Tik tok dijital refahı kapatma kapanmıyor, tik tok hatırlatmayı kapatma, tik tok hatırlatma nasıl kapatılır, tik tok hatırlatma gelmesin, tik tok dijital refah kapatma, tik tok dijital refah nasıl kapatılır

Ayarlar alanına giriş gerçekleştirdiğimiz de bize sunulan seçenekler içerisinde ‘’Dijital refah’’ alanı göreceksiniz. Bu alana tıklayıp girdikten sonra gelen ekranın hemen altında ‘’Dijital refahı devre dışı bırak’’ seçeneğini tıklıyoruz.

Karşınıza bir onay metni sunacaktır bu metni onayladığınız andan itibaren artık koyduğunuz hatırlatma devre dışı kalacaktır. Tekrar aktif hale getirmek için de yine aynı alan üzerinden işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

Yapılan ayarlar sonrasında kapatma işlemleri devreye girmez ise uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyelim. İnternet bağlantısını kontrol etmeniz de fayda bulunmaktadır. Eğer internet bağlantınızla ilgili de sorun yoksa farklı bir telefondan deneme yapmanız halinde sorun kalmayacaktır.

İsterseniz sizin için hazırladığımız Tik tok canlı yayın yapma yapılmıyor yazımıza bakabilirsiniz.

Tik tok dijital refahı kapatma kapanmıyor, tik tok hatırlatmayı kapatma, tik tok hatırlatma nasıl kapatılır, tik tok hatırlatma gelmesin, tik tok dijital refah kapatma, tik tok dijital refah nasıl kapatılır Tik tok dijital refahı kapatma kapanmıyor, tik tok hatırlatmayı kapatma, tik tok hatırlatma nasıl kapatılır, tik tok hatırlatma gelmesin, tik tok dijital refah kapatma, tik tok dijital refah nasıl kapatılırTik tok dijital refahı kapatma kapanmıyor, tik tok hatırlatmayı kapatma, tik tok hatırlatma nasıl kapatılır, tik tok hatırlatma gelmesin, tik tok dijital refah kapatma, tik tok dijital refah nasıl kapatılır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here