Paylaş

Tik tok çok hızlı yorum yapıyorsun ara ver. Tik tok üzerinde yorum yaparken bu hata ekrana geliyorsa ilgili sorunun nasıl giderileceğine birlikte kontrol edeceğiz.

Tik tok virüs gibi her geçen gün daha da yaygın hale gelmektedir. Ülkemizde inanılmaz şekilde ilgi odağı haline gelen uygulama tüm herkesin telefonlarındaki yerini hızlı bir şekilde aldı. Videoların paylaşıldığı platformda herkesin kendine özgü dublaj videolarının çekilip atması uygulamayı daha eğlenceli hale getirmektedir. Siz video paylaşımı yapmıyor olsanız bile keşfet alanına düşen videoları beğenebilir ya da yorum atabilirsiniz. Facebook, twitter ve instagram gibi uygulamalarda bir özelliğin olduğundan fazla kullanılması halinde anında kısıtlama gelmektedir. Tik tok uygulamasında da aynı durumun geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Tik tok hesaplarında son dönemlerde kullanıcılar yorum engeliyle karşı karşıya kalmaktadır. Çok hızlı yorum yapıyorsun ara ver şeklinde uyarı gördüğünüzde nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini detaylı olarak haberimizde yayınlayacağız.

Tik tok çok hızlı yorum yapıyorsun ara ver

Tik tok çok fazla yorum yapıyorsun diyor, tik tok yorum engelini kaldırma, tik tok yorum kısıtlaması nasıl kalkar, tik tok yoruma ara ver uyarısı, tik tok yoruma ara vermelisin diyor, tik tok hesabında yorum yapmama gelen kısıtlama nasıl kalkar. Yönündeki araştırmalarınıza katkıda bulunabilmek için gerekli yazımızı hazırlamış bulunuyoruz. Girdiğimiz araştırmalar içerisinde hangi yolları takip etmeniz gerektiğini kapsamlı şekilde anlatacağız.

Tik tok yorum kısıtlamasını kaldırma

Tik tok uygulamasına girişimizi gerçekleştirdikten sonra yorum yapmak istediğinizde çok hızlı yorum yapıyorsun uyarısı geldiğinde bunun bir kısıtlama olduğunu anlayabilirsiniz. Yani üst üste yaptığınız yorumlar ister istemez hata almanıza neden olacaktır.

Tik tok çok hızlı yorum yapıyorsun ara ver, tik tok hızlı yorum yapıyorsun, tik tok yorum kısıtlaması, tik tok fazla yorum yapıyorsun, tik tok yoruma ara ver diyor, tik tok yoruma ara ver
  • Yorum ile ilgili böyle bir uyarı geldiğinde artık videolara yorum yapmayı kesmeniz gerekiyor
  • 24 saat içerisinde hesaba gelen kısıtlama kaldırılacaktır.
  • Kısıtlama kaldırıldıktan sonra yorum yapmaya başladığınız da yine aynı şekilde yorum yaparsanız bu sefer kısıtlama süresi daha da uzayacaktır.
  • Haliyle kısıtlama kaldırıldığında videolara yaptığınız yorumlar az ve öz olmalıdır.
  • Kişilerin dikkatini çeken yorumlarda bulunmanız yorumunuzu üst sıralara çıkaracaktır.
  • Ne kadar beğeni alırsa o kadar yorum üstte görünecektir.
  • Tik tok yorum yapma kısıtlaması kaldırılmasıyla birlikte yorumları seri şekilde yapmamanız gerekecektir.

Tik tok hakkında sormak istediğiniz ya da merak ettiğiniz farklı konular varsa bunları bize yorum alanından belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here