Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Tik tok canlı yayına geçemiyor ve yasak ne zaman bitiyor? Araştırmalarınıza yanıt bulabilmeniz için bilgileri sizinle paylaşacağız.

Son zamanların en gözde sosyal medya uygulamalarından birisi haline gelen Tik tok uygulamasında karşılaşılan sorunlar gün geçtikçe artmaktadır. En çok araştırma sağlanan konulardan birisi haline gelen Tik tok ile ilgili Sorularına cevap arıyorsanız doğru yerde olduğunuzu bilmenizi isteriz.

  • Tik toku diğer uygulamalardan ayıran bir çok temel özellik bulunmaktadır.
  • Buna en güzel örneklerden birisi de canlı yayın açılımlarıdır.
  • Hesabı açtıktan sonra canlı yayını açabilmeniz için 1000 Takipçiye ulaşmanız gerekmektedir.
  • 1000 Takipçi sonrasında canlı yayına geçerken sorunlar oluşabilmektedir. Sorunların oluşma nedeni ve giderilmesine ilişkin bilgilendirmeleri beraber göz gezdireceğiz.

Tik tok canlı yayına geçemiyor ve yasak ne zaman bitiyor?

Tik tok canlı yayına geçemiyor

Tik tok canlı yayına geçemiyor şeklinde bir uyarı alıyorsanız eğer hemen altında neden geçemediğine ilişkin bilgilendirmenin de olması gerekmektedir. Geçememe nedeniniz topluluk kural ihlali ya da benzer bir ihlal olabilmektedir. İhlallerin göz ardı edilmemesi gerekmektedir.

Tik tok uygulamasının bu konuda çok hassas olduğunu söylemek mümkündür. Siz hiçbir işlem yapmıyor olmanıza rağmen ihlal uyarısı sonrasında sıkıntı yaşayabilirsiniz. Dolayısıyla haksız yere gelen kısıtlamanın kalkması da tamamen sizin elinizde olan bir işlemdir. İlgili itirazınızı yapmanız gerekmektedir.

İtirazın sorunsuz şekilde yapılabilmesi için izlenecek çözüm yollarından bahsedeceğiz. Öncelikle https://www.tiktok.com/legal/report/transaction?lang=en ilgili formun üzerine tıklayıp sayfaya ulaşmanız gerekmektedir.

Mail adresinizi, kullanıcı adınızı ve sorununuzu sorunsuz şekilde yazdıktan sonra Submit demeniz yeterlidir. Ayarlarınızı bu şekilde işleme almanızla birlikte artık sorun kalmayacaktır. Yetkililere problemi ilettiğinizden ötürü kontroller onlar tarafından sağlanıp giderilecektir.

Tik tok canlı yayın yasak ne zaman bitiyor?

Tik tok canlı yayın yasak ne zaman bitiyor

Tik tok canlı yayın yasak ne zaman bitiyor? Sorunun cevabını da aldığınız yasağın altında verilmesi gerekiyor. Normalde yasaklar 1 hafta verilebilmektedir. Ancak süresiz verilen yasaklarda olmaktadır. Dolayısıyla bunun net bilgisini vermek imkansızdır.

Fakat siz öncesinde itirazınızı sağlayıp yasağın daha kısa süre de bitmesi için bilgilendirmeyi Tik tok yöneticilerine iletebilirsiniz. Tik tok ile ilgili diğer sorunlarınızı da bize yorum alanından ulaştırabilir ya da itiraz formunuz üzerinden bildirebilirsiniz.

Tik tok canlı yayına geçemiyor ve yasak ne zaman bitiyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz