Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Tik tok canlı yayın hediye fiyatları ne kadar? Diye merak ediyorsanız var olan bilgileri sizinle paylaşacağız.

Tik tok uygulaması popülerliğinin günden güne daha da arttırmaktadır. Çok saçma diyen kişilerin dahi telefonlarına yüklemiş olduğu bu uygulamada kitle devamlı yükselmektedir. Tabi kitlenin yükselmesinin yanı sıra uygulamada canlı yayın açan kişilerin sayısı da fazlalaşmaktadır. En çok merak edilen konulardan birisi de Tik tok canlı yayın hediye fiyatları ne kadar? Olduğu merak edilmektedir.

Merak edilen bu konunun cevabını öğrenmek ve tik tok yayıncısına kalan miktarın ne kadar olduğunu sizinle paylaşabilmek için gerekli olan bilgi paylaşımlarını sizlere aktaracağız. Haliyle vereceğimiz bilgiler doğrultusunda kimin ne kadar para kazanıyor olduğunu ya da kime ne kadarlık bir hediye alacağınızı hesaplayabilirsiniz.

Tik tok canlı yayın hediye fiyatları ne kadar?

Tik tok canlı yayın hediye fiyatları ne kadar

Tik tok hediye fiyatları konusunda fikir sahibi olmak istiyorsanız eğer doğru yerde olduğunuzu söylemekte fayda bulunmaktadır. Hediyen verenin ve hediyeyi alan kişinin ne kadarlık bir tutar harcadığını artık daha rahat bir şekilde öğrenebileceksiniz.

Tik tok uygulamasında bir kullanıcı canlı yapan kişiye ‘’Spor araba’’ almak istiyorsa 29999 jeton almanız gerekiyor. Spor arabanın size maliyeti ise 2310 TL iken canlı yayın sahibine kalan tutar ise 924 TL’dir.

İlgili yayıncıya yat almak isterseniz eğer yat jetonu 7499 jeton ederken bunun size maliyeti 577 TL iken yayıncı sahibine kalan tutar ise 231 TL’dir.  Tik tok uygulamasında UD almanızın halinde 300 jeton olmaktadır. UD maliyeti ise 23 TL iken yayın sahibi ise bu tutarın 9 TL’sini alabilmektedir.

Yine aynı şekilde canlı yayını yapan kişiye ‘’Asa’’ almak istiyorsanız 150 Jeton almanız gerekiyor. Alacağınız bu asanın maliyeti 11,5 TL iken yayıncıya verilen miktar ise 4,5TL olarak kalmaktadır. Para yağmuru için ise 999 jeton alınmaktadır. Yayıncıyı para yağmuru hediye etmek istiyorsanız sizden 77 TL iken yayını yapan kişiye ise 31 TL kalmaktadır.

Tik tok hediye fiyatları ne kadar?

Tik tok hediye fiyatları ne kadar? Sorusunun yanıtı yukarıda verilmiş olsa bile uygulama da farklı hediyelerde bulunmaktadır. Çay için ise 50 Jeton verilmektedir. Siz çayın maliyetini 3,85 TL alırken yayın sahibine 1,5 TL kaldığını bildirmekte yarar bulunuyor.

Gül için ise 1 jeton verilmekte olan maliyet değeri ise 0,77 TL’dir. Yayıncıya kalan ise 0,03 Tl dir. Merhaba hediyesi için 10 jeton verilirken maliyeti ise 0,77TL iken yayını yapan kişiye 0,30 TL kalıyor. Tik tok hakkında merak ettiğiniz diğer konuları bize yorumdan bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here