Paylaş

Tik tok canlı fotoğraf alamıyorum olmuyor. Tik tok uygulamasında fotoğrafın kaydedilebilmesi için hangi aşamaların devreye girmesi gerektiğini anlatacağız.

Sosyal medya alanında tüm uygulamalar içerisinde resim paylaşımı gerçekleştirilmektedir. Ama tik tok daha çok video paylaşım merkezi haline geldiği için bu platform üzerinde resim bulunmamaktadır. Videoların ağırlıklı olduğu uygulama içinde fotoğraf alınmak istenildiğinde bunu canlı fotoğraf alma alanından sağlayabilirsiniz. Bildiğiniz üzere uygulama henüz ülkemiz de yeni yeni duyulmakta ve telefonlarındaki yerini almaktadır. Tüm ayarların nasıl sağlandığı haliyle bilinmemektedir. Bu da doğal olarak sorun yaşanmasına sebebiyet vermektedir. Biz de sizlerin bu sorunları karşısında kısa bir araştırma sonrasında çözüme kavuşturabilmek için yazılarımızı hazırlamaktayız. Tik tok uygulamasında videoyu izlerken o videonun belli bir karesini fotoğraf olarak alabilirsiniz. Etrafında simgeler olmadan bu fotoğrafın nasıl alınacağını da detaylı bir biçimde gerçekleştirdik. Bunun için yapılması gereken ayarlar ise oldukça basittir. Şimdi bu ayarların nasıl ve nereden olduğunu birlikte incelemesini gerçekleştireceğiz.

Tik tok canlı fotoğraf alamıyorum olmuyor

Tik tok fotoğraf nasıl alınır, tik tok videonun fotoğrafını alma, tik tok canlı fotoğraf alma, tik tok canlı fotoğraf nerede, tik tok canlı fotoğraf için ne yapmam gerekiyor, tik tok canlı fotoğraf nereye gidiyor, tik tok canlı fotoğraf nereye kaydediliyor, tik tok canlı fotoğraf ne işe yaramaktadır. Tik tok özelliklerinin içerisinde bulunan canlı fotoğrafın ne işe yaradığını ve bunun nereye kaydedildiğine ilişkin tüm detayları yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Tik tok canlı fotoğraf nereye kaydediyor

Tik tok uygulamasında bir videonun içerisinde fotoğrafı ekran görüntüsü almadan canlı bir şekilde alabilmek mümkündür. Bunu canlı fotoğraf üzerinden sağlayabilirsiniz. Hesap içerisinde bulunan canlı fotoğrafın temel özelliklerinden birisi de budur. Videonun belli bir alanında ki fotoğrafı alarak galeri alanınızda bulabilirsiniz.

Tik tok canlı fotoğraf alamıyorum, tik tok canlı fotoğraf ne, tik tok canlı fotoğraf alma, tik tok canlı fotoğraf ne demek, tik tok canlı fotoğraf alınmıyor, tik tok canlı fotoğraf nereye kaydediliyor

Uygulamanın içerisinde canlı fotoğrafın alınabilmesi için de ilk olarak istediğiniz videonun üzerine hesap bölümünden geliyoruz. Hesap alanından bu kısma geldikten sonra sol menü alanında bulunan ‘’Paylaş’’ butonuna tıklıyoruz. Gelen seçenekler içerisinde bir çok özellik bulunmaktadır.

Özelliklerin içerisinde ‘’Canlı fotoğraf’’ butonuna tıkladığınız da canlı fotoğraf kaydediliyor şeklinde % dilim gelecektir. Bu dilim dolduktan sonra artık fotoğraf kaydedildi diye bir bilgi karşınıza gelmektedir. Gelen bilgi ışığında sizler fotoğrafın nereye kaydedildiğini bilmiyorsanız bunun içinde tek yapmanız gereken işlem galeri alanına girmek olacaktır.

Galeri alanında fotoğrafı göremiyorsanız uygulamayı kapatıp tekrar giriş sağlayarak internet bağlantınız da bir sorun olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Tik tok canlı fotoğraf alamıyorum sorunu da bu işlem sonrasında artık tamamen kalkacaktır. Dilerseniz sizin için yazdığımız Windows 10 ara sunuyu kapatamıyorum yazımıza da göz gezdirip bilgisayarda oluşan sıkıntınızı giderebilirsiniz.

Tik tok canlı fotoğraf alamıyorum, tik tok canlı fotoğraf ne, tik tok canlı fotoğraf alma, tik tok canlı fotoğraf ne demek, tik tok canlı fotoğraf alınmıyor, tik tok canlı fotoğraf nereye kaydediliyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here