Paylaş

Tik tok çalan parçayı bulamıyorum. Tik tok hesabında dinlediğiniz parçayı nasıl bulacağınızı yazımızla birlikte öğrenebilirsiniz.

Tik tok hesabında seçtiğiniz parça doğrultusunda videoların çekilmesini sağlayabiliyorsunuz. Zaman içerisinde kullanıcı kitlesinin artış göstermesiyle daha fazla videonun uygulamaya eklendiğini söyleyebiliriz. Ama uygulama yeni kullanıcılar da yeni olunca bazı ayarların nereden olduğuna dair bir fikir ne yazık ki olmamaktadır. Çok ayrıntılı incelemeye girmeniz gerekiyor ki tüm özelliklerin nereden olduğunu öğrenebilesiniz. Tabi buna öncülük edebilmek içinde tik tok uygulamasındaki özelliklerin ne olduğuna ilişkin yazılarımızı sizler için paylaşımını gerçekleştirmekteyiz. Tik tok paylaşılan video içerisindeki çalan parçanın kime ait olduğunu ve o parçada kimlerin video çektiğini görebilmeniz mümkündür. Hem video içerisinde çalan parçayı bulmak hem de o parça üzerinden kimlerin video çektiğini görebilmek için nereye giriş yapmanız gerektiğini yazı içerisinde sizlere anlatacağız.

Tik tok çalan parçayı bulamıyorum

Tik tok çalan parçayı bulma, tik tok çalan parçayı nasıl bulabilirim, tik tok çalan müziği bulmak istiyorum, tik tok çalan müzik nerede, tik tok çalan parçayla kimler video paylaşmış, tik tok aynı parçayla kim video paylaşmış, tik tok tek parça üzerinden kaç kişi video paylaşmış nasıl görebilirim. Evet beğendiğiniz bir parçayı anında indirip daha sonrasında o parçayla birlikte videoyu kaydedebilirsiniz. Aynı zaman da seçtiğiniz parça ile ilgili kaç kişi aynı parçayla video paylaşmış bunları da belli alanda görebilmeniz mümkündür.

Tik tok çalan müziği bulma

Videoların farklı boyut kazandığı tik tok uygulamasında çalan parçanın kime ait olduğuna dair detayları yazımızda bulabilirsiniz. Öncelikle tik tok uygulamasının içerisine giriş gerçekleştiriyoruz. Sol tarafta bulunan ev butonuna tıklayıp gelen videolar içerisinde hangi müziği beğendiyseniz ve o müziğin kime ait olduğunu öğrenmek istiyorsanız işlemleri belirteceğiz.

Tik tok çalan parçayı bulamıyorum, tik tok çalan müziği bulma, tik tok çalan müzik kime ait, tik tok çalan müzik nerede, tik tok video çalan parçayı bulma, tik tok çalan parça kimin

Hemen sağ alt tarafta bulunan dönerli bir yuvarlak şeklinde alan olacaktır. Bu alana tıkladığınız da video da çalan parçanın kime ait olduğunu bulabilirsiniz. Yalnız tik tok hesabında ilk paylaşımı kim yapmışsa o kişiyi de parça sahibi olarak görebilmektedir.

Yani parçanın asıl sahibi değil de parçayı paylaşan kişinin bilgileri ekrana gelecektir. Genel olarak zaten parçanın kime ait olduğu ya da orijinal adı altında seçeneği de görebilirsiniz. Bunun dışında siz bu alana tıkladığınız da o parçayla ilgili olarak kimler paylaşım sağlamış bunların hepsini alt satırda görebilirsiniz.

Tik tok çalan parçayı bulamıyorum sorusunun yanıtını sizlerle paylaştık. Dilerseniz Tik tok beğendiğim gönderileri göremiyorum yazımızı inceleyebilirsiniz.

Tik tok çalan parçayı bulamıyorum, tik tok çalan müziği bulma, tik tok çalan müzik kime ait, tik tok çalan müzik nerede, tik tok video çalan parçayı bulma, tik tok çalan parça kimin

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here