Merhaba arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Tik tok bu e-posta adresi alınmış sorununun çözüm bulunabilmesi için gerekli olan bilgilendirmeleri sizinle paylaşacağız.

Sosyal medyanın parlayan yıldızı olan Tik tok uygulamasına olan ilgi günden güne artış göstermektedir. Uygulamada çoğu kullanıcı para kazanmaya başlarken bazı kullanıcılar da aldıkları hata sonrasında sıkıntıya girmektedir. Tik tok bu e-posta adresi alınmış sorunuyla karşılaşanlar için sorunu çözüme kavuşturacağız.

  • Mail adresinizi değiştirmek istediğiniz bu mail adresi alınmış diye bir uyarı veriyorsa muhtemelen mail adresiniz üzerine kayıtlı farklı bir hesap bulunmaktadır.
  • Çoğu kullanıcı farklı bir hesabın olmadığını söyleseler de böyle bir hata alıyorsanız yüksek ihtimalle açılmıştır.
  • Açılmadı diye düşünüyorsanız da sizin adınıza farklı biri açmış olsa bile mail adresinize girebiliyorsanız ayarlamalarınızı sağlayabilirsiniz.

Tik tok bu e-posta adresi alınmış

Tik tok

Tik tok e-posta alınmış uyarısı geldikten sonra hesap ekle bölümünden yeni hesap açılım sayfasına gelin. Oturum açma sayfasına geldiğinizde mail adresini girerek daha sonrasında da ‘’Şifremi unuttum’’ butonuna tıklayın. Beraberinde ‘’E-posta ve telefon’’ şeklinde iki ayrı seçenek size sunacaktır.

E-posta seçeneğini işaretlemenizle birlikte hesabınıza yeni şifre belirleyerek o mailin üzerine kayıtlı olan hesabınıza ulaşmış olacaksınız. Buradaki hesabını silmek yerine mail adresinizi değiştirerek ilerleme yapabilirsiniz. Mailinizi değiştirmeniz doğrultusunda mevcut adresinizdeki mail adresinizi de artık değiştirebileceksiniz.

Maili eklemek istediğiniz adrese gelmenizle birlikte ‘’Ayarlar’’ kısmına girerek oradan da ‘’Hesabımı yönet’’ bölümüne giriş sağlayın. Açılan ekranda yer alan ‘’E-posta’’ seçeneğinin de yer alan bölmeye tıklamanızla birlikte işlemlerinizi bitirmiş olacaksınız. Mevcut ayarlarınızı değişikliğinizi yapmaya çalıştığınızda artık tik tok size böyle bir uyarı vermeden mail adresiniz değiştirilecektir.

Tik tok bu e-posta alınmış

Tik tok e-posta alınmış

Tik tok bu e-posta alınmış şeklinde gelen uyarı için yukarıda aşamaları yapmanız durumunda yine sorun yaşarsanız bu durumda tik tok yetkilileriyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. https://www.tiktok.com/legal/report/transaction?lang=en adresi üzerinden ilerlemenizi sağlayabilirsiniz. Ayarlarınız doğrultusunda Tik tok yetkilileri tarafından kontroller sağlanacaktır.

Tik tok hakkındaki sorularınızı bizlere yorumdan dile getirebilirsiniz. Mail konusunda ki sorununuz için yukarıdaki aşamaları gözden geçirmeniz muhakkak ki bir netice almanızı sağlayacaktır. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur.

Tik tok bu e-posta adresi alınmış

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz