Paylaş

Tik tok bildirim gelmiyor alamıyorum. Tik tok uygulamasında bildirimlerin açılabilmesi için hangi adımları takip etmeniz gerektiğini konu aldık.

Her geçen gün yeni bir uygulama ile karşılaşmaktayız. Uygulamaların çoğalması farklı özellikleri karşımıza sunmaktadır. Tik tok ise ülkemiz de yeni yeni fark edilen bir uygulamadır. Facebook ve instagram alanında gezinti sağladığınız sırada tik tok yazılı bir çok dublaj videosuyla karşılaşmak mümkündür. Farklı bir video gördüğümüz de ya da uygulama gördüğümüz de onu hemen denemek isteriz. Ya da uygulamayı merak edip telefonumuza indirilmesini sağlarız. Şayet böyle bir merak içerisine girerek tik tok uygulamasını telefonunuza indirmesini sağladıysanız eminim tekrarında geri silmeyi aklınıza bile getirmediniz. Tik tok indiren bir çok kullanıcı videoların eşsizliğine eriştikten sonra kesinlikle kaldırmayı akıllarına getirmemektedir. Uygulama da beğenilen ya da yorumlar veya hayran kitleleriyle ilgili sizlere bildirim gelmektedir. Fakat bu bildirimleri siz alamıyorsanız bunun için sağlanması gereken ayarlara birlikte bakacağız.

Tik tok bildirim gelmiyor alamıyorum

Tik tok bildirimleri bana neden gelmiyor, tik tok uygulamasında bildirim alamıyorum, tik tok bildirimleri nasıl açılır, tik tok bildirimleri nereden açılır, tik tok bildirim gelmesi için ne yapmam gerekiyor, tik tok bildirim açılmıyor. Yeni uygulama tik tok hesaplarında bildirim ayarlarını kendinize bağlı olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu ayarları açmanıza rağmen hala daha uygulama da bildirim gelmiyorsa bunun için de sağlanacak işlemlerden bahsettik.

Tik tok bildirimleri açma

Bildirim ayarlarının açılabilmesi için telefonunuza indirmiş olduğunuz tik tok uygulamasının içerisine giriş gerçekleştiriyoruz. Uygulamanın içerisine girdikten sonra sağ üst alanda (…) çizgili bölüm bulunmaktadır. Bu alana tıklayıp ayarlar bölümün içerisine geliyoruz.

Tik tok bildirim gelmiyor alamıyorum, tik tok bildirim gelmiyor, tik tok bildirimleri açma, tik tok bildirimler açılmıyor, tik tok bildirim alamıyorum, tik tok bildirim neden gelmiyor

  • Karşımıza sunulan seçenekler içerisinde ”Push bildirimleri” alanına giriş işlemi sağlıyoruz.
  • Yaptığınız video paylaşımlarına gelen beğeni ve yorumlar için bildirimleri bu ekrandan açabilirsiniz.
  • Ya da sizi birileri takip ettiğinde doğrudan bildirim gelebilir.
  • Muhtemelen burası kapalı olduğu için siz bu bildirimleri almıyorsunuzdur. Açtıktan sonra hala daha bildirim gelmez ise,
  • Uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak bağlantılarınızı tekrar gözden geçirebilirsiniz.
  • İnternet bağlantısı olmadığı için uygulamada bildirim alamıyor olabilirsiniz.

Tik tok bildirim gelmiyor alamıyorum sorunun ilişkin belirtilen adımları yapmanız dahilinde sorun kalmayacaktır. Dilerseniz sizin için hazırladığımız instagram yakın arkadaş ekleyince bildirim gidiyor mu makalemizi inceleyebilirsiniz.

Tik tok bildirim gelmiyor alamıyorum, tik tok bildirim gelmiyor, tik tok bildirimleri açma, tik tok bildirimler açılmıyor, tik tok bildirim alamıyorum, tik tok bildirim neden gelmiyorTik tok bildirim gelmiyor alamıyorum, tik tok bildirim gelmiyor, tik tok bildirimleri açma, tik tok bildirimler açılmıyor, tik tok bildirim alamıyorum, tik tok bildirim neden gelmiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here