Tik tok beğendiğim gönderileri bulamıyorum. Paylaşılan videoların nerede olduğunu bulabilmek için izleyeceğiniz adımları sizlere paylaşacağız.

Tik tok beğeni yapılan videolardaki kalpleri kişilerin ana profilinde rakam olarak tutmaktadır. Var olan bu özellik ile birlikte diğer platformlardan kendini ayırıyor. Ve tik tok uygulamasında yapılan video gönderilerin ne kadar izlendiği ya da görüntüleme sayısına baktığınızda da böyle bir alanın olmadığını görmektesiniz. Uygulama hızlı bir ivme yakalayarak kısa süre içerisinde de ülkemiz de en çok indirilen uygulamalardan biri haline geldi. Paylaşılan videoların kalitesi ve buna bağlı olacak şekilde eğlenceli bir hal alması vazgeçilmez bir uygulama haline getirdi. İnstagram uygulamasında kaydetme özelliği ile birlikte kaydedilen alana girerek beğenilen videoları görebilmek mümkündü. Tik tok alanında beğendiği bir videoyu tekrar bulmaktansa belli bir alana kaydetme alanı var mı yok mu? Bu soru da merak edilen bir diğer sorulardan bir tanesidir. Biz de uygulama da böyle bir alan olup olmadığını sizler için incelemesini sağlamış bulunuyoruz. Kontrollerimiz neticesinde istediğiniz işlemin detaylarını yazı içerisinde sizlerle paylaşıyor olacağız.

Tik tok beğendiğim gönderileri bulamıyorum

Tik tok beğeniler nerede, tik tok beğendiğim videoları göremiyorum, tik tok beğeni geçmişini bulamıyorum, tik tok beğendiklerim nereye gidiyor, tik tok beğendiklerim görünmüyor, tik tok beğendiklerim çıkmıyor. Tik tok hesabında hoşunuza giden bir videoya kalp gönderimi bırakarak o videonun daha ileriye taşınmasına imkan sağlıyorsunuz. Videolar beğendikçe daha fazla kişiye gösterimi artmaktadır. Peki bu videoyu iki gün sonra nasıl bulabilirsiniz. Bunun için de yapmanız gerekenleri aşağıda bulunmaktadır.

Tik tok beğenilerim görünmüyor

Dublaj ve düet videolarının artış göstermiş olduğu tik tok uygulamasında kalp gönderimi sağlayarak beğendiğiniz videoların bir depolama alanı bulunmaktadır. Bu alan ise sizin kendi profilinizde yerini almaktadır.

Tik tok beğendiğim gönderileri bulamıyorum, tik tok beğendiklerim nerede, tik tok beğeni geçmişi, tik tok beğenilerimi bulamıyorum, tik tok beğenilerim görünmüyor, tik tok beğeni geçmişini bulma

  • Uygulama içerisine giriş yaptıktan sonra hesabı açtığınız günden bu zamana kadar olan dönem içerisinde kalp gönderdiğiniz videoların tamamına erişmek için sağ alt köşe de profil işaretine tıklıyoruz.
  • Gelen ekranda ana profiliniz ve yaptığınız paylaşım gözükecektir.
  • Tabi bu alanda bir de kalp işareti olacaktır. Bu işarete tıklamanız halinde tik tok uygulamasında bu zamana kadar olan tüm beğenileri görebilmeniz mümkündür. Beğeni geçmişine bu şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz bir de sizin için hazırlamış olduğumuz Facebook yüz tanımayı kapatamıyorum yazımızı inceleyebilirsiniz.

Önceki İçerikTik tok videomu izleyenleri göremiyorum
Sonraki İçerikWindows 10 alarm nereden kurabilirim
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here