Paylaş

Tik tok başkasıyla düet nasıl yapılıyor. Tik tok videoları birleştirmek için nelerin gerekli olduğuna birlikte bakarak sorunu gidereceğiz.

Facebook ve instagram hesaplarında gezintilerimiz sırasında birleştirilmiş videolar karşımıza çıktığın da yanında tik tok yazısını görmekteyiz. Bu yazının anlamı gelen videonun hangi alan üzerinden birleştirildiğini göstermektedir. Yapılan video paylaşımlarında düet şeklinde olan içerik oldukça hoşumuza gitmektedir. Bu videoların devamını görebilmek için ya da aynı videodan sizde çekebilmek için eminim hemen tik tok uygulamasını telefonunuza indirdiniz. Tik tok uygulamasında paylaşılan videoların çoğu kişilerin kendi paylaşımları olduğu için genel olarak uygulama indirildikten sonra kimsenin silmek aklına dahi gelmemektedir. Videoların düet şeklinde ya da dublaj olarak yayınlanması oldukça eğlenceli bir hal aldığı için ister istemez tüm videolara bakmak geliyor içinizden. Onun dışında sizler de düet yapmak istediğiniz de bunun hangi alandan yapılacağını bilmek istiyorsunuz. Biz de bu isteğinizin yanıtsız kalmaması adına çözümü sizlere sunduk.

Tik tok başkasıyla düet nasıl yapılıyor

Tik tok video birleştirme, tik tok videoyu birleştiremiyorum, tik tok video birleştirme nasıl yapılır, tik tok düet nasıl yapılır, tik tok düet yapmak için ne yapmam gerekiyor, tik tok düeti nereden yapabilirim, tik tok düet videosu için neler gerekli. Uygulamayı indirdikten sonra birleştirilmiş yani düet şeklinde bir başkasının videosuyla video paylaşmak için hesap içerisinde nelerin yapılması gerektiğine beraber inceleyeceğiz.

Tik tok video birleştirme

Birleştirilmiş yan yana videoların paylaşım merkezi olan tik tok uygulamasında siz de benzer bir video paylaşmaya karar verdiyseniz şayet ayarların hangi alan üzerinden sağlandığını bilmeniz gereklidir.

Uygulama ülkemizde yeni yeni kullanıma başlandığı için telefona yeni indirmiş olduğunuz uygulama hakkında bilgilere de sahip olamamanız gayet normaldir. Videoları birleştirip düet şeklinde bir paylaşım sağlanabilmesi için öncelikle telefondan uygulamanın içerisine giriş gerçekleştiriyoruz.

Tik tok başkasıyla düet nasıl yapılıyor, tik tok düet nasıl yapılır, tik tok düet yapamıyorum, tik tok düet yapma, tik tok video birleştirme, tik tok düet olmuyor

  • Daha sonrasında düet yapmak istediğiniz videonun üzerine geliyoruz. Videonun hemen sağ tarafında bulunan ”Paylaş” butonuna tıklıyoruz.
  • Paylaş ikonuna tıkladığınız da bu alanda ”Düet” yazısını göreceksiniz.
  • Düet bölümün tıklamanız halinde sizin kameranız açılırken aynı zamanda birleştirmek istediğiniz videoda hemen sağdaki yerini alacaktır.
  • Videoyu bu şekilde işleme almanız dahilin de kendiniz de video çekebilmek için video tuşuna basılı tutarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
  • Ve bu şekilde düet sağlamış olacaksınız. Videoyu paylaştığınız da video birleştirilmiş olarak yayına girecektir.

Tik tok başkasıyla düet nasıl yapılıyor diye merak eden tik tok kullanıcıları için yukarıdaki işlemler yeterlidir.

İsterseniz sizin için hazırladığımız Facebook oyun isteklerini engelleme resimli yazımızı inceleyebilirsiniz.

Tik tok başkasıyla düet nasıl yapılıyor, tik tok düet nasıl yapılır, tik tok düet yapamıyorum, tik tok düet yapma, tik tok video birleştirme, tik tok düet olmuyorTik tok başkasıyla düet nasıl yapılıyor, tik tok düet nasıl yapılır, tik tok düet yapamıyorum, tik tok düet yapma, tik tok video birleştirme, tik tok düet olmuyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here