Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Tik tok bakiye yükleme ve jeton alma adımlarının nasıl sağlanacağı konusunda sizi bilgilendireceğiz.

Sosyal medya uygulamaları arasında adından sıkça söz ettiren ve popülerliğini hiç düşürmeyen Tik tok uygulamasının kitlesi günden güne artış göstermektedir. Tik tokta para kazanımlarının duyulması ile birlikte uygulamaya ilginin günden güne arttığını söylemekte mümkündür. Konunun araştırma sağlayanlar için de ayarların nereden yapılacağını ele aldık.

  • Tik tok para birimleri tamamen sanal para birimi olarak geçmektedir.
  • Alınan paralar sadece Tik tokun kendi ekosistemi üzerinden kullanılabilmektedir.
  • Tik tok üzerinden aşınan paralar kripto para niteliği taşımamaktadır. Bu paralarla madencilik yapılamadığı gibi aynı zamanda çevrim içi ya da çevrimdışı mağazalar üzerinden herhangi bir alışveriş yapılmamaktadır.

Tik tok bakiye yükleme ve jeton alma

Tik tok bakiye yükleme ve jeton alma

Tik tok bakiye yükleme amaçlarının ana nedeni canlı yayınlarına katıldığınız kişilerin kendilerine finansal anlamda destekte bulunmak olduğunu söyleyebiliriz. Yayını açan kişiler ve yayına katılan kişiler sizin yapmış olduğunuz hediye gönderimlerinizi görüntüleyebilmektedir. Yayıncı ise sizden alınan para değerinin %70’sini almaktadır. Ve bu para değerini anında elmasa döndürerek ilerleme sağlar. Tik bakiye yüklemesi sağlayabilmeniz için;

  • Öncelikle Tik tok uygulamanızın içerisine giriş gerçekleştirin.
  • Uygulamaya girişinizi yapmanızla birlikte gelen sayfada alt tarafta ben yazını göreceksiniz. Onun üzerine tıklayıp profil erkanına geliyorsunuz.
  • Geldiğiniz ekranın sağ üst alanında yer alan üst üste çizgili bölüme tıklayıp ‘’Ayarlar’’ bölmesine gelin.
  • Oradan da ‘’Ayarlar ve gizlilik’’ menüsünden ‘’Bakiye’’ alanına giriş sağlayın.
  • ‘’Bakiye yükle’’ butonuna tıklayın.
  • Satın almak istediğiniz jeton sayısının üzerine dokunun.
  • Gelecek olan bir sonraki sayfada ise satın almak istediğiniz işlemi onaylamanız gerekmektedir.

Onaylama işlemlerinizi bitirdiğinizde artık istenilen miktar tik tok hesabınızda görünmeye başlanacaktır.

Ayarlarınızı bahsedilen şekilde işleme koymanız mümkündür. Yukarıda bakiye yükleme alanına geldiğinizde son adımda sizden Mobil ödeme, kart bilgileri, dokunmatik kimlik yönünde bir ödeme sistemi istenecektir.

Ödeme seçeneğini kendinize göre belirleyip o doğrultuda işlem sağlarsanız jeton alma işlemlerinizi bitirmiş olacaksınız.

Ayarlarınızla birlikte aldığınız para tik tok cüzdanınızdaki yerini alacaktır. İstediğiniz zamanda bu paraların kullanımını sağlayabilirsiniz. Tik tok ile ilgili sormak ya da takıldığınız bir yer olur ise bize bunu yorum alanından bildirebilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz