Paylaş

Değerli arkadaşlar, yayınladığımız bu yazımızda Tik tok bağış toplama nerede bulamıyorum diyenler için yaptığımız araştırmaları sizinle paylaşacağız.

Sosyal medyanın parlayan yıldızı haline gelen Tik tok uygulamasının kullanıcı kitlesini durdurmak mümkün değildir. Her geçen gün daha fazla kullanıcıya sahip olan Tik tok uygulamasında artık canlı yayınlarda bağış toplanabilmektedir. Tik tok bağış toplama nerede bulamıyorum diyenlere özel ise konu hakkında bilgilendirme sağlayacağız.

  • Ülkemizde kısa süre içerisinde beklenenden daha fazla ilgi odağı olan tik tok uygulamasında bağış toplama işlemleri için nasıl bir yol izleneceğine bakacağız.

Tik tok bağış toplama nerede bulamıyorum

Tik tok bağış toplama

Tik tok bağış toplama nedir? Bildiğiniz üzere sadece ülkemiz değil dünya bir mücadele içerisindedir. COVİD-19 ile mücadelemizden ötürü tüm herkes güvenlik amaçlı eve kapanmış durumdadır. Böyle olunca da küçük işletmeler ve zor durumda kalan işsiz kişiler için hayır kurumlarının yükselişe geçtiğini söyleyebiliriz.

Normal şartlarda bu özelliğin yakın zaman içerisinde instagram uygulamasına getirileceğini bildirmiştik. Tik tok uygulamasında ise özellik çoğu ülkede uygulamaya dahil edilmiş durumdadır. ABD, Fransa, Almanya, İtalya ve İngiltere’de bağış toplanan hayır kurumları varken Türkiye bu ülkeler arasında girmemektedir.

Ülkemize de yakın zaman içerisinde geleceğini duyurmakta yarar bulunmaktadır. Bu sayede artık herhangi bir ticari amaç düşünülmeden Corona virüsten ötürü zor durumda kalan ihtiyaç sahiplerine yardımlar doğrudan iletecektir.

Tabi bağış toplama özelliği canlı yayınlarda aktif durumda olacaktır. Genel itibariyle popüler kullanıcıların başlatacağı bu yayınlara bağışlarınızı atabilirsiniz.

Tik tok bağış toplama bulamıyorum

Tik tok bağış toplama nerede bulamıyorum

Tik tok bağış toplama bulamıyorum diye üzülmeniz gerek yok çünkü özellik henüz daha ülkemizde aktif durumda değil. Lakin aktif duruma gelmesi ile birlikte canlı yayın alanına girerek bu işlemleri sağlayabilirsiniz.

İlerleyen aşamalarda da bağış alma işlemlerini ve yollama işlemleriniz konusunda ayarları nereden yapacağınızı detaylandıracağız. Tik tok ile alakalı sormak ya da merak ettiğiniz farklı hususlar olur ise bunu bize yorumdan bildirmeniz yeterlidir. Kendi videolarınızı dublaj şeklinde çektiğiniz uygulama COVİD-19 virüsünden sonra daha da yaygınlaşmaya başladı. Ve bu sayede yeniliklerde hesaba dahil oluyor diyebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here