Paylaş

Tik tok arkadaş önerileri nerede çıkmıyor. Tik tok farklı bir uygulama olduğu için arkadaş önerilerinizi bulabilmeniz için nereye giriş yapılacağını paylaşacağız.

Sosyal medya uygulamaları birbirimizle iletişime geçmek için çok büyük etken sağlamaktadır. Ağların genişlemesi ve uygulamaların çoğalmasıyla hiç tanımadığımız kişilerle arkadaş olabilmekteyiz. Ya da günlük hayatta konuşmaya cesaret edemediğimiz kişilerle sosyal medya alanında rahatlıkla konuşabiliyoruz. Bazı anlarda da yakın olarak tanıdığımız arkadaşları öneri alanlarında görüp o şekilde eklemesini sağlamaktayız. Facebook, twitter ve instagram gibi uygulamalarda bu önerilerin karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Sizler arkadaş edindikçe ortak arkadaşlarda karşınıza yavaş yavaş gelmeye başlayacaktır. Ama tik tok üzerinde arkadaş önerilerinin nerede olduğuna dair bilgilendirmeyi göremeyebiliyorsunuz. Uygulama yeni olmasından ötürü hangi ayarın nerede olduğunu bulmak biraz zorlaşabilmektedir. Hem rehberde olan kişileri hem de sizin için önerilenleri kolay bir şekilde erişim sağlanabilmesi için kontrollerimizi tamamladık.

Tik tok arkadaş önerileri nerede çıkmıyor

Tik tok arkadaşları bulamıyorum, tik tok öneriler nerede, tik tok önerileri bulamıyorum, tik tok arkadaşlarım gözükmüyor, tik tok benim için önerilenleri bulmak için nereye girmem gerekiyor, tik tok önerinler bende çıkmıyor. Aslında tüm ağlarda bu öneriler sunulur ki ağınız kolay bir şekilde genişleyebilsin. Takipçi kitlesinin artırmak için öneriler sıklıkla tüm uygulamalarda sağlanmaktadır. Sosyal medya uygulamalarında aslında var oluş nedenlerinden biriside budur.

Tik tok arkadaş önerileri görünmüyor

Tik tok önerilerin karşınıza çıkabilmek için hesabımıza girişimizi gerçekleştiriyoruz. Hesaba giriş yaptıktan sonra ana sayfanın olduğu görsel bölümüne geliyoruz. Ana sayfaya geldiğinizde üst alanda ‘’Takip ediliyor’’ yazısını göreceksiniz. Buraya tıklayıp takip ettiğiniz kişilerin önerilenler alanında görülmesini sağlayabilirsiniz.

Tik tok arkadaş önerileri nerede çıkmıyor, tik tok arkadaş önerileri, tik tok önerileri bulamıyorum, tik tok öneriler, tik tok arkadaş önerisi yok, tik tok arkadaş önerisi çıkmıyor
  • Eğer daha öncesinde uygulama da hiç kimseyi takip etmiyorsanız arkadaşlarınızı bulabilmek için rehberdeki kişileri bul seçeneğine tıklayabilirsiniz.
  • Sizin için bölümüne tıkladığınızda da bu alanda da takip ettiğiniz kişilerle bağlantılı kişilerin videolarının geldiğini görebileceksiniz.

Önerileri bu alandan görüp takip etmek istediklerinizin takibini yaparak işlemleri çözüme kavuşturabilirsiniz. Olurda bu aşamada bir problem yaşar ve hala daha çıkmama sorunu gelirse uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak ayarları tamamlatabilirsiniz. Tik tok hakkında farklı merak ettiğiniz bir durum olursa bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here