Tik tok aramalarda yokum gözükmüyorum. Tik tok hesabında tanıdığınız kişiler sizi bulamıyor ya da önerilerde çıkmıyorsanız sağlanacak ayarları ele aldık.

İnstagram uygulamasında olduğu gibi tik tok uygulamasında da takip sistemi bulunmaktadır. Böylelikle takipçileri çok olan kişiler uygulamadaki en popüler olan kişiler olarak adlandırılmaktadır. Yaptığınız paylaşımlar öneri olarak başka kullanıcılara gösterilebilmesi için hesabınızın herkese aktif olması gereklidir. Onun dışında aramalara herkese açık yapmanız gerekiyor. Bunlar kapalı olduğu süre içerisinde sadece sizin takip isteği gönderdiğiniz kişiler sizlere takip isteği gönderecektir. Bazı kullanıcılar hesabın herkese açık olmasına rağmen aramalarda hesabınız çıkmıyorsa buna neden olan etkenlere birlikte bakacağız. Tik tok videolara getirdiği yenilikle birlikte kullanıcı kitlesini her geçen gün artırmayı başarmış durumdadır. Kendi içerisinde kapatılan bir ayardan dolayı aramalarda gözükmüyor olabilirsiniz. Bu ayarı aktif hale getirebilmek için sağlanacak ayarları anlatacağız.

Tik tok aramalarda yokum gözükmüyorum

Tik tok aramalarında kendimi bulamıyorum, tik tok aramalarında çıkmıyorum, tik tok aramalarda neden yokum, tik tok aramalarda hesabım görünmüyor, tik tok önerilerde yokum, tik tok önerilerde neden yokum, tik tok önerilere çıkmıyorum. Tik tok şuanda ülkemiz de en gözde uygulamalardan birisi diyebiliriz. Çekilen video içerikleri o kadar komik ve orjinal ki uygulamayı indirdikten sonra silmek kimsenin aklına gelmiyor.

Tik tok aramalarda çıkmıyorum

Uygulamayı telefona yükledikten sonra video paylaşımlarına başlamanıza rağmen sizi kimse takip etmiyorsa ya da siz arama kısmında isminizi yazdığınız da önerilere hesabınız gelmiyorsa çözüme bakalım. Öncelikle hesaba giriş yaptıktan sonra profil alanına gelip sağ üst bölümünde bulunan (…) kısma tıklıyoruz.

Tik tok aramalarda yokum gözükmüyorum, tik tok aramalarda görünmüyorum, tik tok aramalarda yokum, tik tok aramalarda çıkmıyorum, tik tok önerilerde çıkmıyorum, tik tok önerilerde yokum

  • Bu alana tıkladığınız da gelecek olan ekran içerisinde ”Gizlilik ayarları” kısmına giriyoruz.
  • Gizlilik ayarları için de ”Diğerlerinin beni bulmasına izin ver” ikonunun kapalı olduğunu göreceksiniz.
  • Burası kapalıysa aktif konuma getirelim.
  • Altta bulunan Özel hesap alanını da aktif hale getirerek paylaşımların herkes tarafından görülmesine izin verebilirsiniz.
  • Bu işlemler sonrasında hala daha sorun yaşarsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim.
  • Yaptığınız ayarlarla birlikte tik tok aramalarda yokum gözükmüyorum sorun giderilerek sizleri bulmak isteyen kişiler artık rahatlıkla bulabilecektir.

Tik tok aramalarda yokum gözükmüyorum, tik tok aramalarda görünmüyorum, tik tok aramalarda yokum, tik tok aramalarda çıkmıyorum, tik tok önerilerde çıkmıyorum, tik tok önerilerde yokumTik tok aramalarda yokum gözükmüyorum, tik tok aramalarda görünmüyorum, tik tok aramalarda yokum, tik tok aramalarda çıkmıyorum, tik tok önerilerde çıkmıyorum, tik tok önerilerde yokum

Önceki İçerikBu aygıt başlatılamıyor kod 10 hatası geliyor
Sonraki İçerikKlavyemde çap Ø işaretini bulamıyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here