Paylaş

Tik tok aramalarda gözükmek istemiyorum. Tik tok uygulamasında hesabınız önerilerde başka kişilere çıkmasın diyenler için yazımızı hazırladık.

Videolara farklı bir boyut kazandıran tik tok uygulaması ülkemizde her geçen gün daha da popüler hale gelmektedir. Kullanıcı kitlesinin artışıyla birlikte video içerikleri daha da renkli bir hal almaya başlamıştır. Daha fazla kullanıcı daha fazla paylaşım anlamına gelmektedir. Tik tok’un bir diğer güzel yanı da belli kişilerin videoları sadece önerilerde çıkmıyor tüm herkesin gönderileri önerilerde çıkabilmektedir. Yani fenomen olanların video içerikleri sadece gelmiyor takipçiniz az olsa dahi videolarınız tüm kullanıcılara önerilmektedir. Ama tik tok uygulamasını öylesine indirmiş olan ve hesabını kimseye görünmesini istemeyenler için bu durum moral bozmaktadır. Ancak önerilerde ve aramalarda görünmemeniz için yine tik tok hesabınız içerisinde ayarları siz kendiniz gerçekleştirebiliyorsunuz. Nasıl olduğuna ise birlikte göz atıp işlemleri tamamlayacağız.

Tik tok aramalarda gözükmek istemiyorum

Tik tok hesabımın önerilmesini istemiyorum, tik tok hesabımı önerilere kapatmak istiyorum, tik tok beni bulmalarını istemiyorum, tik tok hesabım önerilerde çıkmasın, tik tok hesabım önerilere sunulmasın. Tik tok uygulamasında başka kullanıcıların sizi bulmalarına otomatik olarak izin vermektedir. Diğer kişilerin tik tok uygulamasında sizi bulmamaları için hesap içerisinde yapacağımız bir kaç ayar sonrasında sorun giderilecektir.

Tik tok hesabım bulunmasın

Tik tok hesaplarınız da paylaşım yapmaya başladığınız da başka kişilere hesabınız öneri olarak çıkacaktır. Bu önerilerin çıkmasını ve arama alanında bulunmasını istemiyorsanız gizlilik ayarları üzerinden bu işlemleri kapalı konuma getirebiliyorsunuz.

Tik tok aramalarda gözükmek istemiyorum, tik tok hesabım görünmesin, tik tok hesabım bulunmasın, tik tok önerilerde çıkmasın, tik tok önerilerde görünmek istemiyorum, tik tok önerileri kapatma

Öncelikle tik tok hesabımıza girerek profil alanına geliyoruz. Profilin sağ üst kısmında bulunan (…) çizgili bölüme tıklıyoruz. Gelen seçenekler içerisinde ”Gizlilik ayarları” kısmına erişim gerçekleştiriyoruz. Bu alana geldiğimiz de ise ”Diğerlerinin beni bulmasına izin ver” bu alan muhtemelen açıktır. Buradaki tiki sola doğru kaydırdığınız da kapalı konuma getireceksiniz.

Tik tok zaten bu alanın hemen altına not olarak eklemesini sağlamıştır. Bu alanı kapalı konuma getirme işlemlerini sağlamanız halinde öneri olarak arama alanında çıkmayacaktır. Yani hesabın bulunması gerçekleştirilmeyecektir. Sizler de dilediğiniz gibi gezintilerinizi sağlayıp videolarınızı yayınlayabileceksiniz.

Tik tok aramalarda gözükmek istemiyorum, tik tok hesabım görünmesin, tik tok hesabım bulunmasın, tik tok önerilerde çıkmasın, tik tok önerilerde görünmek istemiyorum, tik tok önerileri kapatmaTik tok aramalarda gözükmek istemiyorum, tik tok hesabım görünmesin, tik tok hesabım bulunmasın, tik tok önerilerde çıkmasın, tik tok önerilerde görünmek istemiyorum, tik tok önerileri kapatma

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here