Paylaş

Tik tok anlık bildirimleri etkinleştirme. Sevdiğiniz kişilerin tik tok videolarını anında izleyebilmek için hesabınızda sağlanacak ayarlardan bahsedeceğiz.

Son zamanların en çok indirilen uygulamalarından tik tok hesaplarında önemli yenilikler getirilmektedir. Tik tok video paylaşım platformu olarak ülkemizde de oldukça sevilen uygulamalar arasında yer edinmiş durumdadır. Videolara ayrı bir boyut kazandırarak fenomen olma yolunda birçok kişiye öncülük etmektedir. Seçmiş olduğunuz müzik eşliğinde güzel dublaj şeklinde videolarınızın paylaşımını sağlamanız halinde daha fazla kitlelere daha kısa süre içerisinde ulaşım sağlayabilmek mümkündür. Tik tok uygulamasını diğer sosyal medya uygulamalarından ayıran önemli noktalar bulunmaktadır. Örneğin mesajlaşma ve canlı yayın özelliği. Mesajlaşmak için kişilerin birbirlerini takip etmesi gerekiyor. Takip edilmediği süre içerisinde mesaj gönderimi karşı tarafa ulaşmamaktadır. Haricinde canlı yayın için de 1000 takipçinizin olması gerekiyor. Tik tok görsellerinizi artık takipçilerinize daha rahat ulaştırabilirsiniz. Takipçilerinize anlık bildirimleri etkinleştirmesini istemeniz halinde bir video paylaştığınızda anında takipçilerinize ilgili içeriğinizin paylaşıldığı gidecektir. Bunun nereden yapıldığını ise hazırlamış olduğumuz yazımızda bulabilirsiniz.

Tik tok anlık bildirimleri etkinleştirme

Tik tok bildirimleri etkinleştirme, tik tok anlık bildirimler gelsin, tik tok anlık bildirimleri açma, tik tok anlık bildirimler nereden açılır, tik tok anlık bildirim almak istiyorum, tik tok anlık bildirimin gelmesi için ne yapmam gerekiyor. Takip ettiğiniz ve yaptığı tik tok video paylaşımlarını beğendiğiniz kişinin videolarını ilk siz izlemek istiyorsanız bu durumda o kişinin anlık bildirimlerini etkinleştirmeniz yeterlidir.

Tik tok anlık bildirimleri açma

Tik tok hesabında videolarını oldukça beğendiğiniz biri varsa artık o kişinin videolarını hemen görebilmek ve o videolardan haberdar olabilmeniz mümkün hale gelmiştir. İşlemler için videolarını beğendiğiniz kişinin profiline geliyoruz. Daha sonrasında profilin sağ üst alanında bulunan (…) noktalı bölüme tıklıyoruz.

Tik tok anlık bildirimleri etkinleştirme, tik tok anlık bildirimleri açma, tik tok anlık bildirimler gelmiyor, tik tok anlık bildirim istiyorum, tik tok anlık bildirim ayarları, tik tok anlık bildirim açamıyorum

Gelen seçenekler içerisinde ‘’Anlık bildirimleri etkinleştirme’’ butonuna tıklamanız halinde bildirimler etkin hale getirilecektir. Bundan sonraki dönem içerisinde o kişi bir paylaşım sağlandığında doğrudan bildirim alacaksınız. Tıpkı youtube üzerinde abone olduğunuz kişilerin bildirimleri sizlere geldiği gibi olacaktır.

Eğer çok takipçiye sahip biriyseniz bu sizin içinde önemli bir özelliktir. Sizi takip eden kişilere paylaşımlarınızda anlık bildirimleri etkinleştirmesini isteyebilirsiniz. Tik tok anlık bildirimleri etkinleştirme işlemleri sırasında sormak istediğiniz bir yer olursa bize bunu yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here