Paylaş

Tik tok analiz nerede göremiyorum. Tik tok hesaplarına getirilen pro hesaplarına geçiş sonrasında analizleri görmek istediğiniz de bu alanı bulamıyorsanız çözüm haberimizde.

Özgün videoların paylaşıldığı tik tok hesaplarına gün geçtikçe yeniliklerde gelmeye devam etmektedir. Profil görüntülemeleri, takipçiler ve video görüntülemeler tamamını artık belli alanda görebiliyorsunuz. Yani günlük ne kadar bir etkileşim oluyor bunların tamamını kontrol altında tutabiliyorsunuz. Trend olan videolarınızı, en iyi hangi bölgelerden takipçi geldiğine dair tüm bilgileri görmeniz mümkündür. Bu bilgilerin tamamını analiz alanına girerek görebilmeniz mümkündür. Analiz alanının aktif edilebilmesi için ise ilk önce hesabın kişisel hesaptan pro hesabına geçiş sağlanması gereklidir. Bu ayarı yapmadığınız sürece analiz alanını göremez ve belirtilen bilgilere ulaşım sağlayamazsınız. Daha öncesinde hazırlanan yazımızda tik tok pro hesabına nasıl geçiş sağlanacağını detaylı şekilde paylaşmıştık. Şimdi ki haberimizde ise analiz alanın pro hesabına geçmiş olmanıza rağmen neden görünmemesiyle alakalı bilgilendirme vereceğiz. Aşağıdaki adımları izlemeniz halinde analiz alanına erişim yapabilirsiniz.

Tik tok analiz nerede göremiyorum

Tik tok analizi bulamıyorum, tik tok trend olan videolara girdim mi, tik tok analiz nerede, tik tok analiz alanını göremiyorum, tik tok uygulamasında analiz özelliği bende yok, tik tok analiz kısmına nasıl ulaşım sağlayabilirim. Tik tok hesabınızı pro hesabına geçiş yapmanız halinde analiz sekmesi ayarlar alanına sorunsuz şekilde gelecektir. Pro hesabına geçtikten sonra dahi gelmiyorsa buna neden olan işlemleri de kontrol edeceğiz.

Tik tok analizi bulamıyorum

Tik tok hesabınız da analizlerin tamamını görmek istiyorsanız eğer pro hesabına sahip olmanız gerekiyor. Pro hesabına geçiş işlemleriyle birlikte profilinize gelip sağ üst alanda bulunan (…) çizgili bölmeye tıklamanız yeterlidir.

Tik tok analiz nerede göremiyorum, tik tok analiz gelmiyor, tik tok analiz çıkmıyor, tik tok analizler nerede, tik tok analizi bulamıyorum, tik tok analiz gözükmüyor

Ardından gelen ekranda bulunan seçeneklerin içerisinde Analiz kısmını görebilirsiniz. Analiz alanına erişim sağlamıyorsanız muhtemelen pro hesabınıza geçiş işlemleri esnasında sorunla karşılaşmış olabilirsiniz. Yani geçiş sırasında internet bağlantınız kopmuş olabilir. Bağlantıları gözden geçirerek tekrar hesabınızı pro hesabınıza geçirerek analiz alanını gelmesini sağlayabilirsiniz.

Tik tok analiz nerede göremiyorum, tik tok analiz gelmiyor, tik tok analiz çıkmıyor, tik tok analizler nerede, tik tok analizi bulamıyorum, tik tok analiz gözükmüyor

Analiz bu ayarlar sonunda da gelmez ise uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağladığınızda aynı bölümüne tekrar gelerek kontrol edebilirsiniz. Tüm bu işlemler sonucunda hala daha bilgilendirme gelmez ise bu durumda tik tok yetkililerine sorunu bildirmeniz gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here