Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda The Wind Road sistem gereksinimleri pc kaldırır mı? Yanıtının bulunabilmesi için var olan bilgileri sizlere aktaracağız.

Savaş oyunlarına ve dövüş sanatlarına ilginiz varsa şayet yüklemeyi planladığınız bu oyunun tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun var olan gereksinimlerini bilerek yüklemeye başvurmanız ise sizin oyun içerisinde problem yaşamamanızı sağlayacaktır.

Sadece bu oyun için değil diğer yükleyeceğiniz tüm oyunlar içinde aynı araştırmayı yapmanızı tavsiye ediyoruz. Harici durumunda araştırma yapmadan yükleme yaparsanız yine sonuç bu gereksinimlerin bilinmesine dayanacaktır. Konuyu daha fazla uzatmadan size lazım olan tüm bilgileri sizlere bildireceğiz.

The Wind Road sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?

The Wind Road sistem gereksinimleri pc kaldırır mı

The Wind Road nedir? Şeklinde de bir araştırmaya girebilirsiniz. Oyun 9 Temmuz 2020 tarihi itibariyle piyasaya sürülmüştür. Oyunun geliştiricisi Fenghuang Game iken yayına vereni ise Gansu Jiayuan Digital Technology Co., Ltd.’dir. Var olan bilgilendirmelerin haricinde size lazım olan bilgiler ise aşağıda yer almaktadır.

 The Wind Road minimum sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 – x64
  • İşlemci: Intel Core i5 4590
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760
  • Depolama: 40 GB

The Wind Road önerilen sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 – x64
  • İşlemci: Intel Core i7 6700
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970
  • Depolama: 40 GB

The Wind Road pc kaldırır mı?

The Wind Road pc kaldırır mı? Oyunun bilgisayarınıza sorunsuz şekilde indirilebilmesi için boş alanın 40 GB ve üzerinde olması gereklidir. Eğer boş alan bunun altında ise oyunu yükleme esnasında problemlerle karşılaşmanız gayet normal bir durumdur. Sorunun olmaması için verilen bu bilgiye dikkat edilmesi lazım.

Oyunun bilgisayarınızda donma ve kasma sorunu olmadan çalışabilmesi için ise diğer gereksinimleri karşılıyor olması gerekiyor. Bilgisayarınızın özellikleri ile verilen bu gereksinimleri bire bir kıyas edemiyorsanız eğer var olan özellikleri bize yorum alanından bildirmeniz durumunda biz gerekli olan bilgileri size aktaracağız. Oyun hakkında sormak veya eklemek istediğiniz farklı bir yer olur ise bize bunu yine aynı şekilde yorumdan dile getirebilirsiniz.

Önceki İçerikDay of Dragons sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
Sonraki İçerikHuawei honor v8 format atma ve sıfırlama
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here